Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз също мисля да дойда.

Даже ще продавам билетчета, на желаещите да се въртят със Съби, докато им се завие свят :)

Оказа се, че проклетия хипопотам, с изключено ESP, на сняг може да се върти, докато му свърши горивото :) :)

Вярно, че последното не е особен проблем за него, но ще се подготвя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да дойда.

Даже ще продавам билетчета, на желаещите да се въртят със Съби, докато им се завие свят :)

...........

 

Аз съм с карта ...  ;)   :banana_evil:  :smoking_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразниш с това ЕСП, ще му намеря и аз цаката(всичко супер ама не се спира на Йетито)!

Пробвай да извадиш бушона
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ние простосмъртните, прости хорица само с предно, ще трябва да дойдем преди Борето, че той като мине със Съби и ще разоре все едно трактор е минал  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразниш с това ЕСП, ще му намеря и аз цаката(всичко супер ама не се спира на Йетито)! 

http://www.briskoda.net/forums/topic/221398-i-want-esp-switched-off/

 

http://www.briskoda.net/forums/topic/338581-disable-esp-vcds-hack/

да не мислиш че си първия :) това е само с 1 мин търсене, с повече може и да се намери по - елегантен начин , сигурен съм

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с карта ...  ;)   :banana_evil:  :smoking_1:

Съби доколкото някакъв спомен ме води е автомат , това е много кофти кола попринцип, за голямо съжаление, но ако искаш да я караш, засега мога да съм ти навигатор. Ще казвам само - дай , дай повече газ ;) Вече с 120ката лятото,като я изкарам, тогава ще те нахраня с попарка... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, той автомата има и ръчен режим, ако не знаеш! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам, той в ръчен режим докато включи 3 та , аз с 120 ката вече ще съм минал кръговото на входа на бургас и ще го питам иска ли картофки и количка от макдоналдс'а :) След 15 мин Марто като дойде, ще погледаме мацки на плажа...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури, така ме разсмяхте рано рано. Аз няма да се класирам - разболях се, а и милата ми бабичка не се вижда от сняг  :cleaning:. После снимки ще чакам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://logrus.snimka.bg/automobiles/17-01-2016.893227- на жената Ланоса прилича на миниван, а Сивият е натрупал 20см. от вчера - в 9 вечерта беше чистичък и топъл. Ама това не плаши душите наши ;-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много сняг отдавна не е имало. Заформя се разкошна среща. И малко да ви подразня. В гаража е +17 градуса и РС-ката си седи на топло и сухо :P

 

Гледам точите лиги по Съби. Кой с карта, кой с билетче, ама носете кешовица, че да напълните после резервоара. Инак Боре ще дойде по къс ръкав, шорти и с двуколесното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, моля, вземи ми календара ;) Ще гледам да се довлека и аз, чеи членски внос и карта имам да плащам също...а не обичам да съм длъжник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, в моите гаражи температурата е между +7℃ и +10℃, обаче снежната покривка пред тях, е +40 сантиметра :(

Като нищо, на НИМ ще съм по къс ръкав и шорти, бая ще съм загрял, след няколко кубика сняг :)

Ама като съм тъп, така е - добре си мислих в Петък, да отида до "Кварцови пясъци" и да си купя едно чувалче 25 к.г. магнезиев хлорид, ръсиш и след 15 мин., всичко е вода, ама де акъл де... :(

Отивам да рина сняг, че иначе "нанайси" НИМ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, в моите гаражи температурата е между +7℃ и +10℃, обаче снежната покривка пред тях, е +40 сантиметра :(

Като нищо, на НИМ ще съм по къс ръкав и шорти, бая ще съм загрял, след няколко кубика сняг :)

Ама като съм тъп, така е - добре си мислих в Петък, да отида до "Кварцови пясъци" и да си купя едно чувалче 25 к.г. магнезиев хлорид, ръсиш и след 15 мин., всичко е вода, ама де акъл де... :(

Отивам да рина сняг, че иначе "нанайси" НИМ....

60m2 навес Боре, видях се в чудо! Нямаш оправдание да не дойдеш ;)

post-7686-0-30781700-1453022814_thumb.jpg

post-7686-0-99267800-1453022822_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече разринах пред гаража.... и съм готов.

Моля някой да вземе клубни лайсни за номерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, и аз ринах. Пред гараж, рампи и т.н. ама това са подробности, не им обръщам внимание. Баси кефа е този сняг. Дано има още:)

 

Календари и стикери имам в колата. За лайстните няма да има време да ида, ама Пепи има (май) в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60m2 навес Боре, видях се в чудо! Нямаш оправдание да не дойдеш ;)

Тоя навес лично аз съм го правил, 17х5 м и наистина при по-обилен снеговалеж се поогъва, но не достатъчно, че да надвие мързела на ползУващите го, демек да рипнеме да го чистиме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимчици, нещо ала-бала? :)

Аз записах едно неизвинено отсъствие, ама има време - ще наваксам ;)

*Юли, обещал си ми лайстни за номерата :)

Редактирано от jorojoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.