Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
преди 38 минути, roodnb написа:

Утре ако е хубаво времето нещо да направим :)

Може .. да прекопаме някоя градина и да засадим разсада , а ако е много хубаво , имам два тампона за смяна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, да си жив и здрав! А аз съм 50/50, че имам разни "благинки" по къщурката да оправям и не знам дали ще стигне времето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази неделя, 18-ти декември, ще се събираме на НИМ. Началния час ще бъде малко по-ранен - 13:00ч., за да хванем по-благоприятно време.

Всеки, който е поръчал Календар 2023 на Шкода клуб България с получаване на НИМ, ще може да си го получи на тази среща ;)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста прилично събиране, въпреки по-ниските температури неприятния вятър, който подухваше от време на време. Но пък си имаме календарчета да си окичим стените и да ни радват и топлят цяла година :D 

 

20221218_134430_resize.thumb.jpg.e26eb5d380ad47206415765e841e03e0.jpg20221218_134504_resize.thumb.jpg.aa87883dba33dd224b6c59296b8bc31c.jpg

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да ви подсетя, че днешната среща ще започне с час по-рано, от 13:00ч. Ще раздаваме и календарите от втория отпечатан тираж. А после в 14:30ч. тръгваме на организиран авто поход до другия край на София - ще има много положителни емоции и настроение. Особено предвид снежеца, който вали в момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Mishelle changed the title to [София - НИМ 14ч.] Всяка последна неделя от месеца

Този уикенд е последната неделя от месеца. Съответно, ако има желаещи, предвид хубавото време, което го дават, можем да спретнем една среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се заканвам от рано, но и аз бих се включил, ако си свърша работата навреме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно лафче се получи. За съжаление НИМ беше брутално претъпкан. Не знам какво имаше на базата на БФС, но места на паркинга нямаше, а не малко коли бяха в тревните площи :( Иначе времето, въпреки духането, беше идеално и някак 2 часа излетяха, като 15мин ...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт , макар че духаше си беше супер. то реално духа топло :D
както се казва тамън се получи :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че бяхме малко, беше готино. Е не мина без жертви, наложи се да оставя жената в мола без надзор и предполагам се досещате какво означава това, но не съжалявм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

И к'во - шест месеца след шопинга на жените  не можете да си възстановите психическият баланс, че да се спретне една неделна среща, а? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, трябва, ама с тия жеги е "малко" рисково :( Трябва да изместим часа към 16, защото аз лично ще получа топлинен удар. И, за съжаление, днес не съм на линия :( Но отсега си записвам 30ти!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насрочваме срещата за неделя, 30 юли 2023г.

Предвид летните жеги измествам началния час за 18:00ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.