Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

И аз съм карал с вестници в краката си - Миро "видя" причината каква беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз мога да мина, но вероятно ще съм с Тойотата. Клекна акумулатора на Шкодата и е за нов. Не знам в Неделя има ли от къде да взема нещо свястно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак го играя селянче. Но другата седмица за Бонсови съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Питанка,  16.09 (идващата неделя), трета ли се пада и ще има ли среща ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Банера не излиза ако имаш Adblocker . Ще ви пусна един масов SMS на 20 ти и ще се съберем, само трябва да разбера от тъпия умнофон как става. Преди години от Нокията беше за 2 секунди ... Най - накрая ще извадя Е51-то от гардероба, ще я избърша от праха и ще си свърша работа ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази Неделя мисля и аз да мина.......да се запознаем. Срещата пред НИМ ли е, защото виждам че се споменават и други дестинации?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на паркинга пред НИМ се събираме. Аз също мисля да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е живот и здраве (на мен и на таралясника) ще се появя първата на месеца, че сега съм "на бензин" и ме/ни тресе . Пък с мосю Гени ще се чуем преди това за съботата (Гена ще ти пиша през другата седмица)

Айде ползотворна да е срещата!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли дължа си таксата за годината, ама ме отсвириха утре за смяна на гуми  :angry:  :angry:  :angry:  и мислех да дойда ама не би.Ако не ме хванат братята мога да скоча поне да се издължа. Хванах Малкия поне в крачка  :tongue_1:  той ще черпи кафе следващия път договорих се с него 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е живот и здраве (на мен и на таралясника) ще се появя първата на месеца, че сега съм "на бензин" и ме/ни тресе . Пък с мосю Гени ще се чуем преди това за съботата (Гена ще ти пиша през другата седмица)

Айде ползотворна да е срещата!

Вече съм говорил , ако искаш докарваш в петък колата и я оставяш , после ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм говорил , ако искаш докарваш в петък колата и я оставяш , после ...

...после с на брат ми коНбито (о1 ahf) я взимаме - колата е "точилка", отиваме да се почерпим, минаваме през НИМ в неделя и... с двете "точилки" се прибираме до тук за 35-40 Мин. :)

Виж как съм го измислил, а?! :) :)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера малко прекалих с хардкора в mixtape и днес не успях да дойда. Дайте да направим някоя вечерна среща по Омв тата , някъде по Младост ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, някой ти е виновен, че си ходиш на брИтона, та и реванш искаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.