Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Ще може ли , някой да мине да ме вземе от България и Нишава, че... нямам въздух, пък не ми се диша от резервни гуми ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много освежаваща! Благодаря на Георги (georgemilev ) Fabia - та е с много як салон, аз се влюбих в черния таван и като цяло дърпа добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно се получи много яка среща :) новата клубна рс-ка е мега ! Браво на Жоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Утре е първа неделя от месеца. Ако не вали мисля да мина за по кафенце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - Ако е хубаво времето и аз ще дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да приключа на време със задачите по "немъртвия" ще се включа с най-мръсната Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е “немъртвия”? Иначе, ако ще си мерим “мръсотиите”, моа да пробвам и аз да се довлека ако смогна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има награда може да дойда аз и да ви отвея с моята кочина.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги, идната неделя май се пада първа от месеца. Как сме през Август има ли срещи или в отпускарския сезона  няма неделни срещи ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко работим явно :)

Ти пък точно явно винаги работиш, щото среща не пропускаш.

 

Аз мисля да дойда, но първо трябва да измия кочината, в която се е превърнала колата, иначе може да бъда ритуално бит, е.@н и разкървавен за уронване престижа на клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "NightWalkeR" - Мисля, че е редно да се преброим на 05.08.2018 година в 14:00 часа :)

 

До "Izolini" - Не вярвам твоята "Skoda" да е по-мръсна от моята.. Ха-ха-ха.. Отвътре моята я чистя редовно, но отвън вече гони два месеца и около 3000 километра.. Май в Неделя ще трябва да стана към 6:00 часа, че да успея да смогна с миенето до към обяд..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да мия - тука вали постоянно. Правя сметка и аз да дойда, ма да видим "кръчмарката" какво ще направи със сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда, ще нося шапки и тениски, ако някой има желание да си закупи!!!

Редактирано от malkiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Аз май ще пропусна (нещо се смениха плановете :( ) ...но ще гледам на следващата  да се появя :P .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен същата работа стана

Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=e9f7647144

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.