Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз съм навит, стига да съм свободен. Дойдат ли почивни дни и всеки от някъде се присеща как нещо му трябва от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29-ти ли, вместо НИМ? Ако времето е готино, едва ли някой ще откаже скара на поляна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :)
Няма проблем да оставим срещата за 06.05, както си е по план :) Особено, ако тогава повече хора ще имат възможност да дойдат - все пак тогава и понеделник е официален неработен ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па , кога се видим , утре вечерта съм свободен, че през деня един колега трябва да му се направи инсталацията. Телефона ми го знаеш , звънни да пием по кафе , да се видим, като дойдеш до тук.

 

Ако се организира нещо за Бонсови и там ще дойда , ама гледам че май ще се разпадне, що им е студено на хората... Иначе ако се съберем , аз съм с 2 ръце да дойда ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер .Тъкмо ще те видя!!! И пак ще ти кажа как мразя диалекта на всички англичани ... :)

 

Имам и да ти разправям Гергана, долу от магазина , как кара БМВ то. :) Днес в 9:05 каза "до 9:15 трябва да имам сандвичи в магазина и да съм ги нарязала и да съм ги направила!  " От там само казах дай да се возя с теб! Защото я знам че има hustle да кара, да видиш нещо русо как бърза с шестак 530ка, направо и казах че ако ме закара до морето , може и да я заобичам :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както току-що си говорихме с Мах-а, 6.5 е Гергьовден, а половин България се казва така. Тая среща от зародиш е в мъртвата зона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре се нагласи нещо, може и да се донеса, ама на 6.05. мисля да участвам в терминирането на едно агне та......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой няма да има, утре е Гергьовден. :) Аз вече събудих една Гергана и един Георги по viber-а ;)

 

п.с. да не забравите утре (тоест днес) joro120L...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пичове , аз утре съм на погребение на баба и на една приятелка и няма да мога да дойда на НИМ. Ако се организира нещо, Сори ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази неделя се пада да има среща. Времето ще е хубаво. Давайте да се събираме пред НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ако наистина е хубаво времето и аз ще дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам и аз да се довлека - ще пробвам да изпрося Фобията, че да не съм като на гости  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.