Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Чухме те. И те видяхме.

А аз на края как се изложих просто не е истина! До сега още не бях чупил нищо (по чужда кола), ама днес направих сефтето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чухме те. И те видяхме.

А аз на края как се изложих просто не е истина! До сега още не бях чупил нищо (по чужда кола), ама днес направих сефтето.

Aз не успях да издържа на изкушението и отидохме до село Железница , чакаха ни 2шкембета с пържени картофки и салатка. Ти, Ице, какво строши?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес като гледам се пада 3та седмица от месеца. Времето и без това е ужасно, та предлагам да си спретнем една среща в Интер Експо Център, зали 5 и 6 и да подкрепим колегите, които ни представят на VW Club Fest 2018. Аз отивам натам, така че ще се радвам да се видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес, ако вятъра поутихне и не завали пак, може би ще отскоча до НИМ. Че Ичо е мераклия пак да носи бонбонки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли нови? Да се запознаем.

Винаги ! Добре си дошъл. Аз ще се пробвам също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се оправя времето. И срещите на открито ще стават все по-добри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вероятно и аз ще мина с малкия, че жената е на работа. Mishelle, Мони ще го вземеш ли на срещата?

Редактирано от walker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Izolini" - Ако трябва да помагаме, Колега: http://exotic.bg/forum/index.php?topic=5547 :crazy:

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, Мони ще го вземеш ли на срещата?

Мота се цяла сутрин и още пише домашно :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомчета аз го писах санитарен полуден , слязох и ударих една прахосмукачка на макса че ме вбесява колко е мръсен. Беше мокета кал , все едно Вуте е ходил на нивата , да копа картофи ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Колеги,

 

Следващата среща се пада на 6. май и предполагам, че доста от Вас ще са в движение покрай почивните дни.

Смятате ли, че е удачно да я изтеглим седмица по-рано, на 29. април?

 

Също е близко до почивния 1. май, но пък така и така през април има цели 5 недели, може да се получи добре :)

 

Благодаря!

 

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.