Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Сироп за кашлица за мен и виагра за Коцето (с) Малкия, белким му излезе после прякор Коцето (с) Големия :P

Дедо, не съди за другите по себе си. Повечето нямаме нужда от синьо хапче  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, не! Начи, ако ще трябва да нося хапчета за вдигане на самолети и сироп за кашлица - ще си страдате! Ще вземе да се появят и желаещи за хапчета за артрит, високо кръвно или от онези - синьо или червено, за да излязат/останат в матрицата... Не, че не искам, ама нямам толкова “връзки” във фармацевтичната промишленост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам и аз да намина по някое време, и без това трябва да правя регенерация на дпф-а... :banger_2:

Ама колата ми мяза на побелялата октавия, днес ходих до Троян, много сол хвърлят по магистралата, а няма да имам време да я мия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз зарязах макса в ж.к. Лагера, че Андрейката извади една блага домашнярка, трябва утре да мина да си го взема , но се надявам към 14:30 да се класирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща се получи :) Ако полицаите не бяха изгонили R8-цата, щяхме да видим как пада, но пък може и да е било за добро - не знаем колко го бива шофьорът й :) 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна среща се получи! Благодаря за приятните 2 часа, които изкарах с Вас!

Искам да се извиня на Марто, че нямах време за повече возене, другият път с идването ми го качвам и отиваме по Околовръстния път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща се получи :) Ако полицаите не бяха изгонили R8-цата, щяхме да видим как пада, но пък може и да е било за добро - не знаем колко го бива шофьорът й :)

 

Червена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда...  Имаше премиуми и бегачки... Имаше и ладички и т.н. :) Но червената R8-ца мина два-три пъти и полицаите го "изгониха"... 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не просто "мина", а се пробва да излети, поне на звук.

 

Хахахха, това е като оня виц с моторите :D Щом го виждаме - значи все още "минава" - т.е. "не го бива"... :D :D :D  

 

Вицът беше нещо такова (не помня от къде го чух):

Двама мотористи си говорят - единият обича чопъри, другия пистарки. Този с пистарката казал:

- ...вчера минах с 200км/ч през града...

Този с чопъра го попитал: - Е, и к'во?! Кой те видE?!

 

 

:D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе , няма какво да се лъжем , не бях с 120ката , не съм го нахранил , пък Мони слезе с усмивка от фелата на Малкия , едва ли е било заради ел огледалата .. човека и пред нашата група изпили малко гума, но не е карал Шкоди , не знае че ние така си караме до работа , докато си отпиваме от кафенцето ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R-ката май повече бучеше отколкото вървеше - или поне задкормилното устройство на това се радваше.

Полицаите не уцелиха момента - можеха да се появят поне 20 минути по-късно - тамън започна да се очертава интересно зрелище :moto: и .......  :ranting: 

Иначе - радвам се, че се появих. Календарът е супер (за поредна година адмирации към Юли и всички останали "виновници" :hi: ), видях се с доста народ  - и от нормално високите и от Торбодън (нъл' тъй Борка  :D ), най-накрая видях на живо бързата ежедневка на Велко (на мен много ми харесва с тея джанти - пък нека му жълтеят някому) и тъй.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаво, заповядай винаги , когато си свободен, знаеш при нас никога не е скучно ;) Ако ти доскучае , ще те повозя в макса ,като го пипне Пепино и ще се вдетениш ... :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа супер беше. Коцето много добре е нагласил Фелата. Супер приятно понавървява. Живи и здрави ще се пробвам с 3те цилиндъра, пък каквото ще да става. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаво, заповядай винаги , когато си свободен, знаеш при нас никога не е скучно ;) Ако ти доскучае , ще те повозя в макса ,като го пипне Пепино и ще се вдетениш ... :P

Сашка - направо ме прати некъде си. Ко значи туй "ПРИ НАС"? 

А за фелата - каквото и да я мъчи Пепи, все ще си е умрел 1.3  :tongue_1:

 

Дааа супер беше. Коцето много добре е нагласил Фелата. Супер приятно понавървява. Живи и здрави ще се пробвам с 3те цилиндъра, пък каквото ще да става. :D

По охлюв на цилиндър - поне ще имаш оправдание, че заради турбините не е останало място за цял двигател, та затова си с половин  :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"При нас" значи много рядко идваш, готино ми е да си говоря с теб и да се видим и те хокам че рядко се появяваш, пък Пепи не го мисли Макса 100 % ще стане звяр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.