Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Неделя НИМ? Питам защото малкото прозорче е полуотворено, ама да не хлопне в последния момент (както винаги за всичко)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Точно мислех да питам и аз за Неделя.. Правим го значи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа ще се домъкнем и аз

 

Коце, тениските няма да мога да взема утре, че финансово се обелих като банан тоя месец.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го играя СО 2153 АВ тази седмица. Че тревата расте все едно сме май месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го играя СО 2153 АВ тази седмица. Че тревата расте все едно сме май месец.

Юли, не знам какво е МПС-то с тази регистрация, но аз поддържам 3 дка парцел - питаш ли ме колко бензин сипвам на тримера - почти колкото в колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...заваля - и вече е на задник! Имам чувството, че поличбата на тази кола е все да е мръсна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Или да й върви по Вода ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много й върви на ръжда, но... Да сме живи и здрави, утре ще си говорим с теб, че тука вкарахме спам и ще ни се сърдят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз след около час ще тръгвам. Притеснява ме, че не знам откъде се слиза за НИМ от околовръстното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз след около час ще тръгвам. Притеснява ме, че не знам откъде се слиза за НИМ от околовръстното.

Зависи от къде идваш. Ако е от към Цар Борис III след като подминеш светофара на Пушкин, преди този на Братя Бъкстон има уширение в дясно, има и знак.

В същност и от двете страни влизаш през едно и също място:

Поставено кабърче

в района на Unnamed Road, 1616 Резиденция Бояна, София

 

https://goo.gl/maps/hrghxCpD49T2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Няма да направиш лошо ако се върнеш, че ще изкукам сам :( Така грубо не ме бяха подминавали скоро..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро оправданието ми е "исках да видя стадиона", не че нещо, нали... :) :)

М/у другото - страшно комби!!!

Какво стана с франсето в крайна сметка?

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, объркването дойде точно от това, че гледах и кабърчета, и какво ли не, А то било просто "бърз ляв". Просто сефте съм в тази част на София. Благодарско!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Гледайки от картата на моя мобилен телефон, намерих точното място на неговата навигация и му го зададох като дестинация. Вярвам, че са стигнали успешно :) Казваш става Комбито?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, става! Ама аз като един врачански музовир веднага ще намеря кусур - махни му вестниците от пода! :) :) (шегувам се)

 

 

IMG_20180819_174302.jpg

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, не знам какво е МПС-то с тази регистрация, но аз поддържам 3 дка парцел - питаш ли ме колко бензин сипвам на тримера - почти колкото в колата :)

МПС-то си е моето. Само смених СВ със СО (за сега все още само на майтап) :)

3 декара си е множко. Ама явно по-рядко косиш щом с тримера само се заиграваш. Моето е близо декар. Минавам го с моторната косачка. С тримера тази година го косих само веднъж - когато изпуснах тревата и косачката се запъне и неще да го коси. А тревата събираш ли я? Косачката съм я пуснал на мулчиране. Ама преди месец като играх с тримера ми се разгони фамилията да събирам, суша и горя от декар. А ти с три не те мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха :) Гената поясни, че СО значи след околовръстното.

Двора го кося с бензинов тример 43сс, 1.3kw с въздушно охлаждане :) Понеже имам само един почивен ден правя два или три тура вечер след работа за по 2-3 часа два пъти месечно. На другия ден като е изсъхнала тревата я събирам за зайците.

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "zloQQ" - Най-често Рекламни, на верига магазини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.