Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Е, аз се похвалих, че ще дойда и ми излезе ангажимент :blush: :angry_jumping:

Направете снимки :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето не е с нас днес. Пишете, ако все пак ще има среща... На кантар съм дали да идвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето не е с нас днес. Пишете, ако все пак ще има среща... На кантар съм дали да идвам!

 

На теб ти е лесно имаш сух покрив над главата - на 4 колела.  ;)

А някъде на сухо да направим срещата тогава?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента времето ни се кара и ни казва, че няма да е нашето... Затова аз бих попитал директно - Среща днес очертава ли се или по-скоро не точно... Да си направим плановете отрано.  :fiu:  :tongue_1:

Редактирано от newVRS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам, най много да пием кафе на ОМВ-то. Васко кажи къде живееш мога пътьом да те взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контролна среща на НИМ 14:00-14:30 и после на OMV за кайвенце и раздумка  :coffee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Поръчали сме жарко слънце за 14ч :P ....пък ako не стане най-много да пием по 1 кафе в OMV ;)

Редактирано от NightWalkeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое ОМВ, това срещу НИМ ли?

Това в посока бул. "Черни връх".

 

Да те взема от някъде? Ще слизам от Бистрица около 14:00 - ако решиш 0885 901 678

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща се получи. Имаше много нови(за мен лица). Полафихме, повозихме се, пихме по бира, сравнихме 3 еднакви Кастрол масла, някой се бореха с габарите на фарове и така до сега за мен. Още седят колеги там, не им писва(и на мен де, но имах задачи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях на кантар и за половин час, Зарко, ама .... запознах се с твоя приятел, адаша ми с червения скаут(ама беше с фабия тоя път). Поздрави и разходи се насам някой път. Все ще си измислиш работа към София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознахте се значи с адаша :)Той Фабията я купи преди седмица за жена си,ама на мен лично много ми хареса на снимките! Браво на вас! Дойда ли натам ще се обаждам!Обещал съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Днеска наистина стана супер среща, както последните няколко, само много съжалих, че имах ангажимент и трябваше да си тръгна рано. Но все пак съм доволен, понеже колегите харесаха новата ми придобивка, която взех - на жената шкода фабиа, а Зарко стига се оправдава, а да си прави сметката да идва насам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се получи.. запознах се с готини пичове с Белята се повозихме малко ,кефихме се..евала пичове.

П.С,ако може модераторите да се свържат с мен за да разбера как мога да платя членския внос ,тъй като имам издадена и бих искал да заплатя ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се получи.. запознах се с готини пичове с Белята се повозихме малко ,кефихме се..евала пичове.

П.С,ако може модераторите да се свържат с мен за да разбера как мога да платя членския внос ,тъй като имам издадена и бих искал да заплатя ..

Имаш Л.С. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.