Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Календара твърди, че тази неделя ще има визита пред входа на НИМ. Предния път отложихме разходката до Копитото. Тази неделя? Ще ли сте в настроение за едно подобно мероприятие? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календара твърди, че тази неделя ще има визита пред входа на НИМ. Предния път отложихме разходката до Копитото. Тази неделя? Ще ли сте в настроение за едно подобно мероприятие? smile049

 

Аз съм ЗА , но се очертава да съм нечии багаж, ако дотогава не си взема колата от ЕТ smile012 smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иеее копитотоооо :smt004 :smt004 :smt004 :smt004

гога, ако не ти е готова колата ако искаш пиши едно ЛС да мина да те взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, ние ще сме с младежа (най-вероятно), но на задната седалка ще ти намерим място. Няма да се плашиш. Все пак е по-добре да ти стане готова колицата, че удоволствието от шофирането да си го има. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се шофира "газов котлон" да мина да те взема? smile048

Аз съм в Студентски град и няма да ми е никакъв проблем да дойда, само кажи къде и в 13.40часа съм пред вас...

Но ДАНО до тогава се справят с проблема ЕТ-тата...стискам палци! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за милите предложения! smile126

Ще се възползвам ако още не ми е готова колата, макар че силно се надявам да съм моторизиран до неделя :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи уикенд ще правя "малко" по-далечна разходка из Балкана, така че приятно прекарвване... и умната по завоите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено стоим поне няколко часа (ако температурите го позволяват). Ако ни няма на паркинга, но има наредени редици от Шкоди - търси ни на OMV, което е от другата страна на околовръстното. За тази неделя има идея да се повозим по завоите към Копитото и обратно... smile049

 

p.s. Krankenstein завиждам най-неблагородно, ако маршрута ти минава по подбалканската линия... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, на Витоша снега не се е стопил, та приятна разходка се очертава в неделя. Вероятно ще се появим с Фреша с един "бляскав Шевролет Круз" - подобно на Инспектор Зи Рок smile091.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава най-трудната част: Да навием POW да се включи в експедицията до върха и обратно. ;)

 

или ако му се струва много може само до върха :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм, но ме е срам да пиша с моя ник, чувствам че ще предам Юли тъй като тои беше драснал някои ред за мен в темата на варненци. А и всякаш предишния ник остана във времето когато реално ми пукаше за форума, вече не го чувствам част от мене, затова и ника ми е тъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава най-трудната част: Да навием POW да се включи в експедицията до върха и обратно. ;)

 

Ааааа, не така. Ирина я болеше корем, затова отложихме, аз ко съм виновен. Ма няма да карам жена ми насила, особено ако не се чуства добре, вие бихте ли накарали вашите? Живи и здрави, ще се качим до телекулата в неделя. :smt017

 

или ако му се струва много може само до върха :lol:

 

Може, това е идея. ;) Къфто съм топчест, с една засилка надолу ще се дотъркалям до нас по-бързо, отколкото колата ще успее да стигне. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, не така. Ирина я болеше корем, затова отложихме, аз ко съм виновен. Ма няма да карам жена ми насила, особено ако не се чуства добре, вие бихте ли накарали вашите? Живи и здрави, ще се качим до телекулата в неделя. :smt017

 

Едва ни нави да дойдем с теб тази неделя! Ако тръгнем навреме, ще може да се върнем и да изчакаме peslav, за да се запознаем и с него. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако тръгнем навреме, ще може да се върнем и да изчакаме peslav, за да се запознаем и с него. smile027

Т.е...... :?: :?: :?: Не забравяй, че запознанството върви заедно със стикеросване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. Т.е. имах предвид колко часът среща и къде. Няма са дигаме от 14.00 нататък по баирите я. 14.00 трябва да сме на НИМ. Та колко часът и къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.