Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СD-на премиум клас автомобил


bega4kata

Recommended Posts

Днес сваляхме табло на Омега 2003г.с вс.екстри/без кожа но с ел. седалки/ и вижте какво пишеше на радиото smile168

Ще го пусно във опел форума...

post-2454-138453082403_thumb.jpg

post-2454-138453082408_thumb.jpg

post-2454-138453082426_thumb.jpg

post-2454-138453082429_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile194 smile168

ми то това вече май е абсолютно нормално. Производителя пуска търг за производство ( или доставка ) на еди си какво и които даде най изгодната оферта тои печели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма - нищо че са произведени в чехия - най вероятно там имат завод....

Аз на какви работи съм се нагледал относно кое къде е произведено....Малко офтопик

Купих си Адидас от магазин официален на Адидас в Германия - и надписа който видях ме втрещи - Made in Bangladesh

След това си купих зимни обувки Columbia - Made in Bangladesh

 

Ей тия Бангладеш всичко правят.....проверих в интернет наистина имат и Адидас и Колумбия заводи там....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Адидас от магазин официален на Адидас в Германия - и надписа който видях ме втрещи - Made in Bangladesh

След това си купих зимни обувки Columbia - Made in Bangladesh

 

Не знам кое точно те е учудило...може би, че не пише Made in China :)

Абсолютно всички световни марки за дрехи и спортни стоки произвеждат продукцията си в Китай или Третият свят! Маратонки Адидас произведени в Германия...такова нещо не съществува! Специално знам, че на "Реал" Мадрид екипите са шити в един Турски завод на Адидас!

А иначе ски екипа ми Lafuma е правен в Бангладеш!

 

Относно нашите автомобили...по-добре атомобил правен от чехи в Чехия, отколкото от турци, пакистанци, араби и т.н. в Германия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха това е моята кола!

Сега съм по-спокоен че съм член на форума защото вече не карам Фабия, но имам чешки неща по автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха това е моята кола!

Сега съм по-спокоен че съм член на форума защото вече не карам Фабия, но имам чешки неща по автомобила!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах,гледах........ мислех дали да пиша- :smt030

 

Няма лошо,че е мейд в Чехия :).

 

Знаете ли колеги, от къде ВИ се правят филтрите (въздушен) на любимите автомобили (главно за Фабия)!

 

Аз ще ви подскажа: Добрич; България

(не разбира се всички,а част от тях- тъй като доставчиците на Млада Болеслав (без Квасини) са доста: та един от доставчиците на "нашите" въздушни филтри се намира в Добрич)

 

smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.