Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Ключ ХЕКС (ръчен инструмент)....


pesho_b

Recommended Posts

Ключът представлява нещо като торкс, но има 12 лъча (торкса е с 6). Та въпроса е знае ли някой къде мога да намеря такъв? Навсякъде има само от пети номер нагоре, на мен ми трябва трети или четвърти. Търсих на доста места, никъде няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключът представлява нещо като торкс, но има 12 лъча (торкса е с 6). Та въпроса е знае ли някой къде мога да намеря такъв? Навсякъде има само от пети номер нагоре, на мен ми трябва трети или четвърти. Търсих на доста места, никъде няма.

италянска кола ли ще разглобяваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на октавията има такива болтове smile168 ( тези които държат задните колани). А иначе ми трябва да си регулирам пантите на дограмата вкъщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В големите комплекти на Рико има всякакви такива изчепени форми ... вярно цената им е височка , но са много здрави и вършат работа почти на всякъде където има такива болрове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключът представлява нещо като торкс, но има 12 лъча (торкса е с 6). Та въпроса е знае ли някой къде мога да намеря такъв? Навсякъде има само от пети номер нагоре, на мен ми трябва трети или четвърти. Търсих на доста места, никъде няма.

тук има :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на октавията има такива болтове smile168 ( тези които държат задните колани). А иначе ми трябва да си регулирам пантите на дограмата вкъщи.

е,това си е най обикновенна шлица бе smile175 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.