Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

агренажен ремък


valio_2000

Recommended Posts

здравейте, имам октавиа 2.0 бензин на 88 000 км, за смяна е агренажния ремък в сервиза на шкода ми казаха 400лв + 200 труд = 600лв, не е ли е много, може ли да ме насочите към читави сервизи където си разбират от работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, имам октавиа 2.0 бензин на 88 000 км, за смяна е агренажния ремък в сервиза на шкода ми казаха 400лв + 200 труд = 600лв, не е ли е много, може ли да ме насочите към читави сервизи където си разбират от работата

от марс ли си,от коя планета си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами , не си прав ... обясни ако имаш представа колко е комплекта ремък и кило ролки + камарата болтета дет се развиват та да се раздроби ангренажа и да се изясни на колегата за какво е такава цената ... между другото за таз процедура в ЮнитрейдХ цената беше Х2 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,аз имах в предвид,че колегата иска да го насочим към сервиз,а не е посочил НАЙ ВАЖНОТО от кой град е. ;)

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,аз имах в предвид,че колегата иска да го насочим към сервиз,а не е посочил НАЙ ВАЖНОТО от кой град е. ;)

smile159

евала бе сами :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така. В друг сервиз ми искаха само за материали 500лв., но включваше ремъци, втулки, ролки... общо около 10 неща, но трудът беше 75лв. Официалното си е официално.Ценят труда си хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така. В друг сервиз ми искаха само за материали 500лв., но включваше ремъци, втулки, ролки... общо около 10 неща, но трудът беше 75лв. Официалното си е официално.Ценят труда си хората.

smile157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.