Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам питане само за запознати (проблем с обороти)


mihael nikolov

Recommended Posts

искам да попитам нормално ли е да ми се включва авт.смукач винаги.примерно сутринта съм я подгрял спирам пред работа след 1 -2 часа тръгвам на някаде и като я запаля се включва седи на 1100 оборота най интересното е че ако тръгнеш не набира а трябва бавно да подаваш газ иначе има едно леко придърванекато изключи смукача всичко е ок.да се има ли в предвид че сега е все пак студено 3 -10 градуса мах.дали това е вид защита да несе зори студена иначе всичко и е ок.забравих да кажа че мотора е1.6 16v

 

PRR: Слагането на информативно заглавие решава 1/2 от проблема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е на около 1000 оборота когато не е загряла. Няколко пъти ми се е случвало да е и повече (1100-1200), но тогава беше по студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е на около 1000 оборота когато не е загряла. Няколко пъти ми се е случвало да е и повече (1100-1200), но тогава беше по студено.

да и моята е така .интересува ме винаги ли ти е така като е студено(0-3градуса)не само сутринта а например отишъл си някаде карал си колата оставяш я за 1-2 часа пак ли ти се включва като е топло не се включва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма Fabia с карбуратор, т.е. няма Fabia със смукач!

какво има тогава обясни ми че сам малко бос :D

доста си бос

има си температурен датчик,разходомер/който дава инфо колко въздух постъпва в дв./ и компютър,който според темп.на дв. изчислява импулса на отваряне на дюзите за да е по-богата сместа когато е студен дв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е на около 1000 оборота когато не е загряла. Няколко пъти ми се е случвало да е и повече (1100-1200), но тогава беше по студено.

да и моята е така .интересува ме винаги ли ти е така като е студено(0-3градуса)не само сутринта а например отишъл си някаде карал си колата оставяш я за 1-2 часа пак ли ти се включва като е топло не се включва

 

общо взето е така. Като е студено навън и не съм я карал 1-2 часа пак е на 1000 оборота, но като мина няколстотин метра и вече си работи на нормалните 650-700 оборота(поне толкова ми се виждат по оборотомера)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.