Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Познаване на двигателя


drank

Recommended Posts

Добре, бе, PRR, ми мойта като е зелена и зеленото не се ползва за нищо, що я чаках и нея 3 месеца ;) Да не би пък да са го ползвали за стъклата, че мойте малко ми зеленеят....

 

Ама си върви с основния цвят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надникваш в купето:

2.0 ТДИ - 6 скорости

1.9 ТДИ - 5 скорости

Е има и 2.0 с 5 скорости,но има едно означение sport tdi отзад което се слага само на 2.0 по друго в движение едва ли може да се познае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надникваш в купето:

2.0 ТДИ - 6 скорости

1.9 ТДИ - 5 скорости

Е има и 2.0 с 5 скорости,но има едно означение sport tdi отзад което се слага само на 2.0 по друго в движение едва ли може да се познае

 

Това 2.0 ТДИ с 5 скорости не споря ама...да ти кажа изобщо не съм виждал, едва ли са често явление.

П.С. Предполагам е неволна грешка и все пак постоянно ми се набива на око...надписа в подписа ти - oKtavia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надникваш в купето:

2.0 ТДИ - 6 скорости

1.9 ТДИ - 5 скорости

Е има и 2.0 с 5 скорости,но има едно означение sport tdi отзад което се слага само на 2.0 по друго в движение едва ли може да се познае

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно - белезите са МНОООООГО относителни - моята няма никакво TDI отзад, защото пише ТУР. И е с дискови спирачки отзад - защото има ASR!

 

Виждал съм валяци-баници като джанти на 1.4 бензин двигател (ама не TSI ;)), както и огромна двойна тръба на подобен двигател. Винаги с едно наум гледай нещата, но не вярвай докато не вдигнат капака ;) - за справка обърни се към Боби Доктора - отзад пише 1.6, щото нямало 1.4 в Еуратек, иначе под капака е 1.8 TSI 160 кончета ;) - точно за бягане със "знаещите" по светофарите. И не мисля, че той е единствения... Още повече, че за следващата кола смятам да се възползвам от екстрата "Без означение на двигателя".

 

Т.е. принципно насоките на колегата са правилни, но на практика могат целенасочено да са имитирани - за по-голям ефект, за гъзария, защото "тва имаше" и т.н.

 

EDIT: Димон, може и да греша за Боби, защото си спомням как разказваше, че бил питал в Еуратек и му казали че няма. Може да е ставало дума за Октавия 1, защото той нали има и двете... Пък и като се замисля наистина не се сещам да съм виждал Октавия 2 с цифрово означение на двигателя... така че се съгласявам без бой.

 

EDIT: Димон, Боби ИМА на задния капак надпис "1.6i" - сигурно е единствената двойка с такъв, но го има ;) - Събора показа!

и аз имам ASR ама съм с барабани отзад :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надникваш в купето:

2.0 ТДИ - 6 скорости

1.9 ТДИ - 5 скорости

Е има и 2.0 с 5 скорости,но има едно означение sport tdi отзад което се слага само на 2.0 по друго в движение едва ли може да се познае

 

Това 2.0 ТДИ с 5 скорости не споря ама...да ти кажа изобщо не съм виждал, едва ли са често явление.

П.С. Предполагам е неволна грешка и все пак постоянно ми се набива на око...надписа в подписа ти - oKtavia

Хаха верно,не съм поглеждал досега дажа,мерсиче ми каза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ip4o, като гледам подписа ти май става дума за Фабия, не за Октавия, така че нищо чудно, ако оборудването се различава и наистина си с барабани. Не съм знаел с какви спирачки ще дойде, един колега от форума, който работи в Еуратек ми обърна внимание, че са дискови (не че не го знаех), но ми обясни, че по принцип са барабани, но заради ASR са дискови.

 

А по отношение на подписа - елате да видите КАТ какви ги прави - на талона на колата ми има 2 модела - единия е Octavia, другия е Oktavia ;) - на полето D1 пише "Skoda Octavia", на D.3 пише "Skoda Oktavia" smile092 добре, че си знам какво карам :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.