Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кит за алуминий (поправка на джанти ) ?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Искам да отстраня по дебели драскотини от новите си джанти. Предишният собственик не е вардил много бордюрите :smt019 че и дупките :) и въпроса ми е някой ползвал ли е някаъв специален кит за алуминий ? Разгледах един сайт с продукти на фирмата NIVOL, но там всичките им китоте стават и за алумин и сега се чудя каъв да взема.http://www.elitsa-3.bg/auto_paint/kitove.htm

После и боя ще ми трябва, но нека първо запълня драскотините.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запълни по големите драскотини с влакнест кит и след това с финия не знам да има специален кит за алуминий

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално след пясъкоструй и после прахово съм чувал, че слагат кит на джантата преди праховото боядисване. Понякога кита се надигал от жегата в пеща. Т.е ако решиш да боядисваш прахово е един не лош вариянт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мястото ще се полира без боя, този кит не става. Ако мястото ще се боядисва, става. Той съдържа алуминиеви частици и прави добра връзка с джантата.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да запълване на драскотините и отгоре боя и лак. Няма да е прахово. Вчера взех едната джанта от изправяне и на нея си личи че е"обраборвана", ще трябва повечко кит.

За да не отварям друга тема някой има ли представа колко широка гума мога да сложа отпред на рапида

за да не опира при завой ? Джантите са 15' аз за сега съм се спрял на 185/55/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,сигурен ли си,че е такова ЕТ-то.Доста е голямо,дори е повече от оригиналните Шкодови железни джанти :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.