Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разход газ-оки1 1.8 20v


micyri

Recommended Posts

колеги,нормално ли е оки1 1.8 20v 125к. градско каране без задръствания разход 13.5-14/100км. От скоро я притежавам и до сега не съм карал автомобил на газ.При студен двигател компа показва моментен разход 30-33,верно че показанията са за бензин ,ама нещо много маи? Някои компетентен колега да каже две приказки.Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,нормално ли е оки1 1.8 20v 125к. градско каране без задръствания разход 13.5-14/100км. От скоро я притежавам и до сега не съм карал автомобил на газ.При студен двигател компа показва моментен разход 30-33,верно че показанията са за бензин ,ама нещо много маи? Някои компетентен колега да каже две приказки.Мерси.

 

 

Забравих да спомена,че и много трудно пали на газ,няма значение дали е топла или студена.Да ходя ли на елкон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти. :( По принцип с такава уредба нито вървеж, нито разход в нормите можеш да постигнеш. Щом не пали на газ изпарителя може би се нуждае от ремонт/реглаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти. :( По принцип с такава уредба нито вървеж, нито разход в нормите можеш да постигнеш. Щом не пали на газ изпарителя може би се нуждае от ремонт/реглаж.

За вървежа нямам проблеми,има някакво забавяне за момент в началото-но после залепвам за седалката ........така да се каже.Гледах че доста е раждясъл изпарителя.Май ще се ходи на доктор! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро на боклука ... ама като избираш нов гледай да е за по - мощни мотори , та да не остават гладни конете под капака ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

След вчерашната разходка до Бургас и обратно,компа показваше .....http://micyri.snimka.bg/automobiles/raz ... 8.15629721

е не е никак лошо ,на газ сметките са 9/100км.

Виж градско отива на 14/100км. газ ,но аз съм доволен! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

След поредната разходка по маршрута Варна-София-Варна и след настройките на колегата esto,съм много щастлив!

48л.газ от Шел=495км. от тях 45км. градско в София , в колата 3 човека и багаж.

На връщане направих друг опит:

сипах 10л.Vpower на напълно празния ми резервоар,и изминах 215км. :smt004

засичането беше от Витиня нататък,

post-3740-138453281636_thumb.jpg

post-3740-138453281698_thumb.jpg

направо не можах да повярвам,4 човека и багаж.

И накрая по магистралата се подгонихме с едно рено клио което караше с 180км/ч от Шумен до разклона за Н.Пазар около 10км.,но ние не му се дадохме...post-3740-138453281701_thumb.jpg

Обичам я тази кола!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.