Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КЕФ


dude_BG

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    14

  • PRR

    6

  • dude_BG

    6

  • gogata

    4

Най-много писали в темата

Тука фантастика някаква се заформя.

Бавни Кю 7ци, бързи бели Кадети.......

Всяка кола (що годе добре потдържана може да вдинге към 200)......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука фантастика някаква се заформя.

Бавни Кю 7ци, бързи бели Кадети.......

Всяка кола (що годе добре потдържана може да вдинге към 200)......

Чиста фантастика си е, наистина. Ама глей колко хора се надъхаха! Почна да става нещо като рибарска среща и всеки разправя, че е хванал шаран с еееееееееееееееееееееееееееееееееееей такова око smile020 . Пък аз само не харесвам Кю7-ци и затва ги нареждам. Отде да знам колко вдига Кю7 4.2 ТДИ, да не съм карал.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз само не харесвам Кю7-ци и затва ги нареждам.

А те дали знаят, че ги "нареждаш"? 320 н.м. срещу 760 н.м., 140 коня - срещу 326, 9.6 сек. до 100 км/ч - срещу 6.4сек. СМЯХ smile168 ! Тука верно няква рибарска сбирка се заформя. Цялата история ме подсеща за един колега от университета с голф тройка в период на полуразпад, който "наказвал" разни S класи AMG :lol:.

 

П.П. И аз си харесвам колата, но поне имам реална представа за възможностите й :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Всяка кола (що годе добре потдържана може да вдинге към 200)......

 

Ися, мойта не ще :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Всяка кола (що годе добре потдържана може да вдинге към 200)......

 

Ися, мойта не ще :smt034

 

И мойта категорично отказва... smile088 И Q7-ци не ще да "нарежда"...мъка!!! :? Айде, спирам да спамя :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

мернах спора и да кажа и аз моето мнение....Доста коли могат да вдигнат над 200, но малцина щофьори могат да се държат адекватно при и след тази тази скорост....

След 200 разума започва да "говори"....на едни по-силно, на други по-слабо....според мен "задкормилния "на Q7 му е светнало, че риска не си заслужаеа....просто Q7 4.2 са "дзверове" ....

Поздрави

ПС.

"- Знаете ли колко са острите завои от София до Пловдив?"

"- Ми, то нема"

"- Ако карате с около 220 ще видите, че грешите. Ако ги видите"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,и аз ги мразя Q7-ците,и редовно ги наказвам и ги дразня,но Шкодата ми е доста по силна от заводското-доста съм си поиграл с нея :!: Заводско е доста слабичка :oops: и няма как да ги наказва тея Q-та :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема съвесем стана за ФАНТАСТИКА :). Защо ли писах....

 

Най накрая ще се получи:

 

Skoda Forum: Днеска някакъв с Кю Седмица се опита да ме изпревари.....

AUDI Forum: Днеска някакъв с някаква Шкода се надъха, мислейки да ми изправари Кю7цата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,

 

Ти що мислиш преместих темата във "Всеки за всичко"? То по идея си беше спам. Нека поне си поспамим на воля smile168

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да спамя, smile168 просто ще кажа, че в България кой кого ще изпревари освен на 40% от шофера и нервите зависи и от това кой от коя бензиностанция е заредил и кой "майстор" се е упражнявал на колата му н дадения момент smile169 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,

 

Ти що мислиш преместих темата във "Всеки за всичко"? То по идея си беше спам. Нека поне си поспамим на воля smile168

 

Поздрави

Еееееее, PRR, най-накрая някой да се светне за кво иде реч! А именно: спамене на воля.

 

П.П. Извинявам се, че я постнах в "Октавия"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз само не харесвам Кю7-ци и затва ги нареждам.

А те дали знаят, че ги "нареждаш"? 320 н.м. срещу 760 н.м., 140 коня - срещу 326, 9.6 сек. до 100 км/ч - срещу 6.4сек. СМЯХ smile168 ! Тука верно няква рибарска сбирка се заформя. Цялата история ме подсеща за един колега от университета с голф тройка в период на полуразпад, който "наказвал" разни S класи AMG :lol:.

 

П.П. И аз си харесвам колата, но поне имам реална представа за възможностите й :mrgreen:.

Ми през к...а ми е дали се сещат! Мое се сетят само ако четат нашия форум (за което се съмнявам, щото са гъзари). Пък ти явно не си разбрал термина "нареждам", който описва не действително развиване на по-висока скорост от Кю7, а по-скоро словесна повърня по посока на Кю7. Ноу хърт фийлингс, нали?!?!?! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде да оспамя и аз малко темата, че ми се наложи да изляза за малко и бях прочел само първите няколко поста за Q-тата, Та излизам с Октавията (О1 90к.с.), спрам на светофара(на червено) под КАТ-Варна (бул. Ян Хюняди посока Асвалтова База), до мен се подрежда един ML, викам си на акъла дали ще се изреже тоя нагоре!? Тръгваме... явно и той се понадъха, докато Октито напълни първата бяхме наравно (т.е. много малко време) после.... :? не мога да кажа колко мнооого дръпна напред за части от секундата мернах едно AMG на задния му капак и всичко свърши. Предполагам че и с по мощни Октавии би се получило същото но в по-лек вариант. И както биха казали в едно предаване по Discovery - Митът е разбит! Не караите Октитата да се заяждат с големите черни батковци smile168

 

PS: Октавията е сток, но е поддържана безупречно през всичките и 7 години на пътя само Аутотрейд и ЕТ и е на около 125к км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обиждай,но 90 коня тди-то е доста доста бавен автомобил :smt018 Да не кажа смешно бавен

Не че рс-ката ще мине МЛ AMG....

но много само си ги лепят тези надписи а карат 320-ски ;)

АМГ-то е само 1 черно във Варна и си личи че е такова -с 4 ауспуха е и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам шкодите кво наказват,ама оня москвич с двигателя от Мазерати наистина наказва...е той вече си прави голям смях с лимузините....

и на 100с-ка да слижиш тоя мотор пак ще наказва \:D/ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обиждай,но 90 коня тди-то е доста доста бавен автомобил :smt018 Да не кажа смешно бавен...

 

Да ти кажа честно не ми се смеят често. Повечко плачкат .:. smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обиждай,но 90 коня тди-то е доста доста бавен автомобил :smt018 Да не кажа смешно бавен...

 

Да ти кажа честно не ми се смеят често. Повечко плачкат .:. smile115

Аааа,ти си с помпа дюза и с променлива геометрия на турбината :!: ;)

аз визирах AGR моторите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обиждай,но 90 коня тди-то е доста доста бавен автомобил :smt018 Да не кажа смешно бавен...

 

Да ти кажа честно не ми се смеят често. Повечко плачкат .:. smile115

Аааа,ти си с помпа дюза и с променлива геометрия на турбината :!: ;)

аз визирах AGR моторите

 

С променлива геометрия съм, но не съм PD smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,да само стоте коня на тура са п.д. :smt017

а при WV има 90 п.д.-BRU.ANU.BFX

начи не си толкуз бърз smile168

 

ALH

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.