Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КЕФ


dude_BG

Recommended Posts

Кеф ми е като видя невярващия поглед на шофьори с дебели вратове на големи и мощни джипове, когато се опитват да ме задминат или да ме дръпнат на светофар. Тва става, разбира се, само когато съм в настроение и няма на кого да преча или застрашавам. Последно едно прасе Q7 4,2 ТДИ се напъва на магистралата, но успя да види само двете отдалечаващи се червени С-та на мойта баба яга, а аз се смеех с нескрито удоволствие като гледах в огледалото как шофьора му е сграбчил волана на 2 без 10 и е съединил веждите в съсредоточено недоумение.

Ако имате подобни преживявания, споделете! Просто за да се поКЕФим на имиджа на нашите Шкодички. :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    14

  • PRR

    6

  • dude_BG

    6

  • gogata

    4

Най-много писали в темата

По - голям кеф е с дъртия Фаворит да напраиш черта на някоя 3 -ка или 4 -ка Голф и после онзи да те гони и да се дзвери ажаба тва ръбато чудовище кво производство е ( щот съм махнал всички лепенки от задния капак като на поръчковите автомобили ) smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По - голям кеф е с дъртия Фаворит да напраиш черта на някоя 3 -ка или 4 -ка Голф и после онзи да те гони и да се дзвери ажаба тва ръбато чудовище кво производство е ( щот съм махнал всички лепенки от задния капак като на поръчковите автомобили ) smile168

именно. колкото по стара колата толкова е по брутално smile159 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко па върви тоя фавор,та дърпаш голфове?

са ако си сменил моторя. е друга работа, така и баба знае...

 

Че коя кола е сток в Bg smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко па върви тоя фавор,та дърпаш голфове?

са ако си сменил моторя. е друга работа, така и баба знае...

Ееее ся ... малка тайна ... 781.135В smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф ми е като видя невярващия поглед на шофьори с дебели вратове на големи и мощни джипове, когато се опитват да ме задминат или да ме дръпнат на светофар. Тва става, разбира се, само когато съм в настроение и няма на кого да преча или застрашавам. Последно едно прасе Q7 4,2 ТДИ се напъва на магистралата, но успя да види само двете отдалечаващи се червени С-та на мойта баба яга, а аз се смеех с нескрито удоволствие като гледах в огледалото как шофьора му е сграбчил волана на 2 без 10 и е съединил веждите в съсредоточено недоумение.

Ако имате подобни преживявания, споделете! Просто за да се поКЕФим на имиджа на нашите Шкодички. :smt017 smile159

 

Колега, това си е напълно нормално,след 140км/ч., никакви джипове не могат да ни се опънат! smile113 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това си е напълно нормално,след 140км/ч., никакви джипове не могат да ни се опънат! smile113 smile194

Ниц бе!!! знам за една Корса "А", със стандартен опелски мотор, която от 140 нагоре оставя в точка всякакви октавии...е те това вече е "КЕФ"....!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това си е напълно нормално,след 140км/ч., никакви джипове не могат да ни се опънат! smile113 smile194

Ниц бе!!! знам за една Корса "А", със стандартен опелски мотор, която от 140 нагоре оставя в точка всякакви октавии...е те това вече е "КЕФ"....!!!

и какъв и е мотора?

Щото аз знам един друг Опел 1979година с Опелски двигател

 

п.п.И слезте на земята-Q7 4.2 ще и отвее шапката на Октавиятя ако не е МНООГО добре понаправена.Кви смешки говорите

post-2454-138453080671_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А? На кой е тая кош...така де, възрастен Кадет? smile001

Бат Сами а кой е тоя с такъв кадет ама бял от Пазарджик. Прибирам се снощи по магистралата и си карам Лексуса на шефа спокойно с 170 в лявата лента и по едно време някой ми светка. Викам си добре, някой S500. Да ама не. Бял кадет, при това с надпис 1.6 изръмжа покрай мене и г*за в точка. Аз карах със 170, оня бая по-бързо караше. Не съм се правил на състезател. Сетих се за тебе и реших, че няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А? На кой е тая кош...така де, възрастен Кадет? smile001

Бат Сами а кой е тоя с такъв кадет ама бял от Пазарджик. Прибирам се снощи по магистралата и си карам Лексуса на шефа спокойно с 170 в лявата лента и по едно време някой ми светка. Викам си добре, някой S500. Да ама не. Бял кадет, при това с надпис 1.6 изръмжа покрай мене и г*за в точка. Аз карах със 170, оня бая по-бързо караше. Не съм се правил на състезател. Сетих се за тебе и реших, че няма смисъл.

явно и от Пазарджик има състезатели :D Аз междудругото не съм много вече в Опелските среди,не ходя и на сбирките им и не посещавам форума им...нещо нямам време вече да се занимавам и не го зная кой е тоя итусиаст ;)

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година с гаджето и майка и отиваме на море.

Тримата в колата, багажника пълен с багаж, тенджери и котлони, дюшеци, ужас......

Един Mercedes ML ме задмина с около 160 км. Лепнах му се, той 180, толкова и аз, той 200, толкова и аз, на 210 се отказа. НО, това е предела на мойта - по права отсечка е 217 км/час, със спрян климатик, светещи къси, работещо радио, и около 40 литра бензин А98 или 100 в резервоара, гуми 195/65/15 и четирите с азот на 2.0 атмосфери.

 

По-лек наклон с А98 Супер миналия Октомври направих 225 км/час по километраж (211 по GPS - той е по-верен).

 

Интересното е че по упътване колата ми вдига 199 км/час. Глупости.

 

Ей това е снимката от GPS-a ми. Снимах си дисплея за спомен, защото вече не мисля да карам така.

1238070761_thtx5501_GarminNuvi660.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Шкодилакът си е сток бе! Не е барано нищо! Ама стаа дума за летни гуми, щото със зимните с голям зор вдигам 208 - 210 (и то в зависимост от вятъра). А когато Кю7, дето тежи 3 тона (независимо с къв двг.), отвее октавия със 140 бесни катъра под капака и тегло 1400 кг., ще си говорим и може да черпя биричка smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека с Q7 разбра ли че се пънеш :D

не се шегувай с нас

въпреки че тежи 2500, тази кола ускорява до 100 за 6,5

просто нямаш шанс, било то и на летящ старт от 140

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека с Q7 разбра ли че се пънеш :D

не се шегувай с нас

въпреки че тежи 2500, тази кола ускорява до 100 за 6,5

просто нямаш шанс, било то и на летящ старт от 140

Що пък да не се шегувам с вас? Виж как се запалихте всички! Трябва да има малко смях! А за Кю7 за 6,5 сек. до 100 не вярвам (с изключение, може би, на W12). Може пък и оня просто да ме е пропуснал и всъщност да е имал мега злобно разстройство и в тоя момент да се е стискал и на тва да се дължи физиономията! Ама комбинацията от съвпадения направо кърти миФФФки!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека с Q7 разбра ли че се пънеш :D

не се шегувай с нас

въпреки че тежи 2500, тази кола ускорява до 100 за 6,5

просто нямаш шанс, било то и на летящ старт от 140

Що пък да не се шегувам с вас? Виж как се запалихте всички! Трябва да има малко смях! А за Кю7 за 6,5 сек. до 100 не вярвам (с изключение, може би, на W12). Може пък и оня просто да ме е пропуснал и всъщност да е имал мега злобно разстройство и в тоя момент да се е стискал и на тва да се дължи физиономията! Ама комбинацията от съвпадения направо кърти миФФФки!!!!

viewtopic.php?f=1&t=12466&hilit=%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5чети smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.