Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към шефовете на сайта ???


unclejack

Recommended Posts

да питам, че си гледма ранга "а-ха да си купя шкода" ... и ми се иска да ви помоля ако може да ми го смените, или да го махнете , щото не съм "а-ха" а вече съм си купил и то рпеди малко повече от година :) ... некси ми звучи ... не баш както треееееее :) >>>

мерси предварително! :) ... наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от брой мнения,които си пуснал във форума.

Имаш само 2 от 5 възможни Шкодички...

Като минеш определен брож мнения-тогава ще минеш на следващото ниво.

Като минеш 200мнения-собственик на Шкода ще станеш!

Поздрави! smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от брой мнения,които си пуснал във форума.

Имаш само 2 от 5 възможни Шкодички...

Като минеш определен брож мнения-тогава ще минеш на следващото ниво.

Като минеш 200мнения-собственик на Шкода ще станеш!

Поздрави! smile169

 

абе ти малко така обяснително подхождаш, аз това го знам ;) ... ама аз СЪМ вече горд собственк, смея да твърдя на хубава шкода ... и затова ни ме кефи да съм "а-ха" ... а не може ли да се махне този ранг ... ;) ? поне временно, по изклщчение ... за чичо Джак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключение едва ли!

То по тази логика-потребители с 1 мнение и Шкода и те ще искат...

Обърни се към Мишел, или най добре пиши в раздел-предложения за сайта и форума!

-там си изложи вижданията и предложенията .....

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама аз СЪМ вече горд собственк, смея да твърдя на хубава шкода ... и затова ни ме кефи да съм "а-ха" ... а не може ли да се махне този ранг ... ;) ? поне временно, по изклщчение ... за чичо Джак ;)

Без да те засягам, но дали си чичо Джак или леля Уилма - няма как да стане. Пък и ранга е по-скоро закачка отколкото нещо сериозно (за разлика от други форуми). Ако не ти харесва просто не му обръщай внимание...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от брой мнения,които си пуснал във форума.

Имаш само 2 от 5 възможни Шкодички...

Като минеш определен брож мнения-тогава ще минеш на следващото ниво.

Като минеш 200мнения-собственик на Шкода ще станеш!

Поздрави! smile169

 

абе ти малко така обяснително подхождаш, аз това го знам ;) ... ама аз СЪМ вече горд собственк, смея да твърдя на хубава шкода ... и затова ни ме кефи да съм "а-ха" ... а не може ли да се махне този ранг ... ;) ? поне временно, по изклщчение ... за чичо Джак ;)

 

Колега, че то лоши Шкоди има ли? Мисля, че тук няма хора които да са собственици на "кофти" шкоди! smile159 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от брой мнения,които си пуснал във форума.

Имаш само 2 от 5 възможни Шкодички...

Като минеш определен брож мнения-тогава ще минеш на следващото ниво.

Като минеш 200мнения-собственик на Шкода ще станеш!

Поздрави! smile169

 

абе ти малко така обяснително подхождаш, аз това го знам ;) ... ама аз СЪМ вече горд собственк, смея да твърдя на хубава шкода ... и затова ни ме кефи да съм "а-ха" ... а не може ли да се махне този ранг ... ;) ? поне временно, по изклщчение ... за чичо Джак ;)

 

Колега, че то лоши Шкоди има ли? Мисля, че тук няма хора които да са собственици на "кофти" шкоди! smile159 smile169

 

абе ПРИНЦИПНО си прав, по-убаво от шкода нема ... ама ДЕФАКТО винаги има какво още да се желае ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, ще се извиня май, че накрая до бой ще стигнем :) ... с леля Улма :P

Еми ,бъди по активен :) Виж ме мене,от 1 год.съм във форума и гледай колко мнения smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, ще се извиня май, че накрая до бой ще стигнем :) ... с леля Улма :P

Еми ,бъди по активен :) Виж ме мене,от 1 год.съм във форума и гледай колко мнения smile168

 

е ... ти ги разбираш нещата ,.... и има какво да кажеш ... пък аз съм скромно момче и... от скоро знам къде ми е акумолатора , че като не се вижда от корите ... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак,продължавай все така : smile159 ,скромноста краси човека! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Unclejack отскоро знае къде е акумулатора, ама аз не знам как да го отворя :-k - един колега искаше ток да му пусна и му викам - не знам как да го отворя... и той не можа.... Срам - нова кола, ток не дава smile168

 

P.S. Между другото ми хрумва - след като има "Аха да си купя Шкода", дали за многократните Шкодаджия да няма "Аха още една да си взема"? \:D/ Така Боби и аз се класираме от РАЗ smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.