Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лаково покритие


Recommended Posts

Има ли вариант твоята красавица да е отнесла някой удар отзад и да е правена? Ако е така, значи бояджията не си е свършил добре работата. Ако ти беше калпав лака по принцип, щеше да се люпи навсякъде, като се започне от най-изложените на слънце части - таван и преден капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купих някакъв лак-(Klarlack)-прозрачен консервиращ лак за боя.дали ще стане нещо с него :?:

Като е почнало да се люпи, нищо не помага, освен да пребоядисаш(или лакираш наново, ако има как) детайла. Аз така знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ходиш да я мие безчетково има голяма вероятност тия на мивката да не разреждат правилно течноста,при мен се получи така на старото ми ауди ,даже ако го направят много концентрирано може и боята да свали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ходиш да я мие безчетково има голяма вероятност тия на мивката да не разреждат правилно течноста,при мен се получи така на старото ми ауди ,даже ако го направят много концентрирано може и боята да свали

Ай стига уе! Няма да стъпя повече на мивка! Наистина ли може да свали лака? Аз си я мия сам, но когато няма време ходя и на мивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С гъба става най-добре. Всички реват, че се надрасква така лака, но след това поне го имаш... :lol:

 

Факт. А ако ползваш 2 гъби - една за купето и една за прагове и джанти доста намаляваш "драскането" (като си мия колата сам, което ми се случва само на двора във Варна, ме гледат доста странно съседите - 2 гъби и две кофи с авто-шампоан :mrgreen:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги мия с четка и водоструйка. Почти винаги без препарат. Желателно е да се използва колкото може по-рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с гъба,но и със струя вода-не с кофи

Е много ясно, имах предвид, че когато ползвам някакъв препарат го разреждам в кофа вода. ;)

 

П.П. Май идеята на темата съвсем я изгубихме :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

така става ние сме спамерите тука :mrgreen:

 

А може ли smile037

 

smile001

 

По темата - лака се скапва освен от химията при миене и от химията по пътищата (луга и т.н.) плюс "благодатното" въздействие на силно лятно слънце. Нищо не може да се направи освен пребоядисване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант твоята красавица...да е правена? Ако е така, значи бояджията не си е свършил добре работата. Ако ти беше калпав лака по принцип, щеше да се люпи навсякъде, като се започне от най-изложените на слънце части - таван и преден капак.

Зема си напрая кефа да са цитирам. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.