Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко г*зарийки


lent

Recommended Posts

Колеги,моля писхете ако знаете от къде мога да си купя онези прозрачни стъкла за задната маска на японките,а също така и прозрачни предни мигачи ,които се монтират в бронята???Ако ми дадете и ориентировъчни цени ще съм ви много благодарен!!!Поздрави от lent!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля,че колегата rgc е твоя човек! Мисля,че стоповете бяха около 30тина лева.Ако има мигачи за вграждане в бронята (бели) и аз искам :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък в магазина мисля че предлагат тези стопове,но за прозрачните мигачи незнам :roll: Дано имат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък в магазина мисля че предлагат тези стопове,но за прозрачните мигачи незнам :roll: Дано имат!

Има всичко което търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато се обадих в магазина в СФ, после и Казанлък ми казаха че мигачи за 100s прозрачни няма защото "не се произвеждат". Ако сте докарали от тея дето не се произвеждат, кажи им цената комплект и само за стъклата ако са отделно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато се обадих в магазина в СФ, после и Казанлък ми казаха че мигачи за 100s прозрачни няма защото "не се произвеждат". Ако сте докарали от тея дето не се произвеждат, кажи им цената комплект и само за стъклата ако са отделно

За S-100 и S105/120 от преди 1983г . наистина няма , но за S105/120 след 1984г. има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено с поръчка от някой чешки сайт- може. Както например са прозрачните/кристалните мигачи и т.н.

На Дончо Пена е с такива мигачи, но те даже са взети лично от него от CZ.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такива като неговите ми трябват,а не за японка......Жалко за това че не ги предлагат в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Трябва ти някои познат там ако искаш ще питам, има ги в почти всеки магазин в Чехия и то няколко нюанса на бялото. Цената беше символична

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо направо да не направим една поръчка на някой, който е там или има пътуване до Чехия и да вземе за всички, които търсим такива? Едва ли ще тежат или ще заемат много място. Ще се отплатим за услугата. Правим списък на хората дето искат такива и примерно всеки по едно 10лв ще задели за услугата освен цената на 1 комплект мигачи. И остава само да се появи човек, който да помогне на всички.

 

П.П. Само дето не е като да си там и да се разгледаш и тогава да решиш кое да вземеш, но така или иначе, аз там скоро няма да мога да отида и за мен е важно само да е прозрачно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.