Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еииииии...аман!Пак удар..


mitaka_vn

Recommended Posts

Писна ми от разни малоумници,дето гледат и мислят на майната си като карат!!

Този път един*****ми сече пътя на светофара на Аутомотор(МОЛ Варна)в опит да направи ляв завой(там няма бяла стрелка и си изчакват по средата).Незнайно защо въпросния индивид седя седя в кръстовището и в последния момент на 10-15м от мен реши да тръгне...Инстинктивно набих кучките и завих наляво да избегна по-сериозен удар,че иначе щях да се набия във втатите му челно.

Та разбрахме се набързо без куки,протоколи и тем подобни.100 кинта на ръка и по живо,по здраво.

Резултатът-осурках му задните десни врата и калник,а за мен остана тва--->

http://media.snimka.bg/2479/011213864-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си викнал куките. 1 че 100лв надали те оправят, второ, че кретена следващия път ще мисли за да не загуби и книжката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в момента бях толкова скосен,че не ми се занимаваше нито с КАТ,нито с който и да било.Тоя доста се попритесни.Моята кола остана по средата на кръстовището а той си изтегли неговата до близката автобусна спирка.И с цялата си наглост ми вика премести я да не пречи и да не я видят :smt019 Но си я оставих така,докато не се разбрахме.Не ми се викаха ченгета,че можеше и нищо да не му взема тогава,а и щетите не са кой знае какво.

Добре,че се овладях навреме и не го ударих,само го изкарах от колата за якето :smt034

Преди време блъснаха бащата с москвича и ченгетата просто му се изсмяха и му казаха да се разберат помежду си.Ей за тва не ми се викат кукери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си викнал куките. 1 че 100лв надали те оправят, второ, че кретена следващия път ще мисли за да не загуби и книжката!

те няма да му дадат повече хич

на мен ми дадоха 30лв защото колата ми струвала по Шваке 300 в момента :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак малко си му взел ... Дано да те оправят 100-те лева , че те нервите също не са безплатни ! Важното е , че няма пострадали !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе....не е възпитателно това, дето си направил.

Поздрав

 

Може и да не е възпитателно но поне си е взел някакви пари които що годе ще му помогнат да си оправи колата. Ако беше извикал господата ****** щяха да му дадат застраховатлите евентуално не повече от 30-40 лв. Затова по добре така според мен - поне да си покрие щетите. А и някои хора трябва да се научат да карат а не да спят по улиците. Другия път ще се замисли този пич дали така да тръгва и да сече други хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе....не е възпитателно това, дето си направил.

Поздрав

 

Може и да не е възпитателно но поне си е взел някакви пари които що годе ще му помогнат да си оправи колата. Ако беше извикал господата ****** щяха да му дадат застраховатлите евентуално не повече от 30-40 лв. Затова по добре така според мен - поне да си покрие щетите. А и някои хора трябва да се научат да карат а не да спят по улиците. Другия път ще се замисли този пич дали така да тръгва и да сече други хора.

 

Колега, не сте вникнал в това което съм написал....въпреки, че сте ме цитирал. :D:D:D

Следващия път този дето дава 100 лв... по-голям проблем може да направи. Дето не със 100...а с 10 000 лв. не може да се откупи.

Не казвам дали е добре или зле.....пази Боже да съдя.

Просто пак казвам, че не е дисциплиниращо.

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаден късмет. Дано да се оправиш бързо. Не мен днес на магистралата със 140 един ми изскочи на 1 метър пед мен. Как спрях не знам. Изпреварвам го и той пича реши да мине в ляво 2 секунди преди да го подмина. Свирих, светх, псувах, показах му с ръка, че е луд, после го видях, че има лепенка Народна Милиция. Дреме ми, да не е Господ, нито е с патрулна кола, но е със специален режим на движение. За малко щеше да стане сакатлъка. Ненормални копелета има много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не е добър пример да не се викат куки,ама като си помислих,че ако ги викна тоя ще ми даде пари колкото да пия една студена вода и ми се отщя.Най-малкото от гледна точка на това,че на такива балъци ще им стане навик да си плащат с ПАРИ за грешките.Пък и доста наплашен ми се видя,явно не му е първа изцепка.

Добре,че има щети само по ламарините.На пръв поглед ситуацията не беше сложна,но ако го бях отпрал във вратите можеше да се потрошим и ние двамата с брат ми и той.

Първите минути изобщо не мислех за щетите по колата,бесен бях.Човек трябва да се удържа в такива моменти,въпреки че силно ми се искаше да го оставя на асфалта :smt019 Размина му се само с уплаха и едни люти майни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.