Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кора под двигателя


boban81

Recommended Posts

Здравейте,карам О1 комби 1.9 TDI. От 2-3 месеца ми се счупи кората под двигателя,а тя е пластмасова.Разбрах че на някои О1 е метална.Мога ли и аз да сложа метална,защото пластмасовата вече се чупи за втори път-много е ниска и закача,особено зимата на легнали полицаи и бабуни и на каква цена съответно.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте,карам О1 комби 1.9 TDI. От 2-3 месеца ми се счупи кората под двигателя,а тя е пластмасова.Разбрах че на някои О1 е метална.Мога ли и аз да сложа метална,защото пластмасовата вече се чупи за втори път-много е ниска и закача,особено зимата на легнали полицаи и бабуни и на каква цена съответно.

Мерси предварително.

 

А някой може ли да ми препоръча майстор/сервиз в който да ида и да ми се смени пластмасовата кора под двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "andrei" - Във всеки един авто-сервиз, би трябвало да ТИ сменят тази кора.. те са, мисля, 9 винтчета.. за 10 минутки е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Днес бях в ЕТ-Варна.Металната кора е 989лв.

 

smile118 Това само за долната ли или за комплект със страничните?

 

Аз си я смених миналата седмица,взеха ми 10 лева и е работа за около полувин час,но го направих в Кюстендил.За София може би цената е х2.

 

А ако си я смениш сам цената е х0 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в ЕТ-Варна.Металната кора е 989лв.

Темата е за P.V.C. кора под двигателя , а не за допълнителния метален щит под мотора. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Пластмасовите кори дали се различават в зависимост от двигателя или са еднакви за всички двигатели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я смених миналата седмица,взеха ми 10 лева и е работа за около полувин час,но го направих в Кюстендил.За София може би цената е х2.

 

Каква е тази смяна за 30мин???

Аз на моята я махам-слагам за 10минути. Като се има предвид,че си вдигам колата с крика (понеже е ниска) за да се навра отдолу да махна задните винтчета....

 

Ако си на канал или подемник има няма 5-10мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз си сложих оригинален метален щит,много съм доволен,много по-добре се пребира -пасва,и е много по сигорно вече ,супер е smile152 купих го втора ръка,от Голф 4 TDI за много добра цена :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.