Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Арматурно табло от Фела на 120-ка ?


b0n3v

Recommended Posts

Привет, колеги! Гледах из чешките сайтове че имат такива присадки и стои доста добре, претърсих форума и неуспях да намеря тема за това, ако някой има идея как става тансплантацията и ако желае да сподели как става ще съм му много благодарен, вярвам, че темата ще бъде полезна за хората който имат 120-ки \:D/ ако все пак има такава тема , ще помоля за линкче откъдето мога да видя как се работи това табло !

 

П.П. Ако темата не е за тук , съжалявам пуснете едно ЛС къде трябва да бъде пост-ната :)

 

Поздрави ! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, не знам как изглежда таблото на "Фела"-та. Мисля, че е възможно. Другото е въпрос на въображение, ловкост и сръчни ръце. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо - с монтанската 120-ка с голфовия мотор(на снимките от Соколски манастир 2008 можеш да я видиш) е присадил такова табло. Ако не бъркам ето това му е телефона(той не влиза във форума) - 0899 906293

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, разгледах всички снимки от Сокола '08 , но не видях никъде интериора на въпросната 120-ка.... благодаря ти все пак за кординатите на човека от Монтана! :)

 

П.П. Ако някой има излишно таабло , без значение в какво състояние е , да свирка да се почват експериментите :)

Поздрави ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Неразбирам защо ти е това табло :? стоковото е достатачно добро с малко пипане става прекрасно та освен чи е различно аз друг + невиждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Остава за по-нататък.. сега ми прави през ден проблеми... и трябва да оправя всичко друго... та таблото... по-нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.