Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да Те Изпреварят При 160 Km/h Като Спрял


Recommended Posts

УОУ! :smt019 Баси резака- но не го изпревариха със 160- по-скоро тогава беше на 100-120, понеже той после поускори!

 

Обаче как го минаха............ smile009 не е истина-за микросекунда се видя в огледалото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УОУ! :smt019 Баси резака- но не го изпревариха със 160- по-скоро тогава беше на 100-120, понеже той после поускори!

 

Обаче как го минаха............ smile009 не е истина-за микросекунда се видя в огледалото!

А ако ми кажеш каква кола го изпревари.... smile159 smile001

п.с. повече от 120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на някакъв Мустанг или Корвет :-k Но със сигурност не е 120-ка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на някакъв Мустанг или Корвет :-k Но със сигурност не е 120-ка :mrgreen:

а може да е 100с-ката на Анастас smile001 ( историята мълчи по въпроса ) anyway smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем само да гадаем,докато свърши бирата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя май дори не разбра,че имаше завой smile020 smile050 smile155

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.