Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция: оборотите играят на празен ход - Решен


biggfoot

Recommended Posts

Здравейте. Става въпрос за 1.6 двигател от Vw. Когато е на празен ход стрелката се движи между 500 и 800 оборота. Като тръгва да гасне и вдига оборотитие, но понякога не успява и загасва. Още не съм я закарал на диагностика. Мисля да я закарам в понеделник до Еуратек. Някакви предложения за ремонт или сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал на какво гориво е мотора,ако е бензин смени филтър на горивопродода,ако е дизел ,може да е от парафин в нафтата,за газ почисти филтъра на изпарителя.

 

smile169 smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съквартиранта ми ( с О1 1.6 101 к.с. ) имаше абсолютно същия проблем. а проблема беше в дроселовата клапа. Отиди на диагностика. Там ще ти кажат дали е от самия дросел или дросела се нуждае от почистване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дроселова клапа или компютър. За съжаление това е единствения и не особено малък проблем на тези Фелиции 1.6MPI. Естествено той се получава след доста километри. И ние дето караме 3-та употреба коли го усещаме най-добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, дроселова клапа. В Еуратек я почистват за стотина лева с диагностиката. Добре, че не трябваше да се сменя, че тогава доста щях да олекна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за стотина лева
smile150

Защо пък това има ли по-евтин вариант,и ако да сподели го с нас невежите smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ... в Бриколаж шпрея за почистване на карбуратори и инжекциони е 8 лв. и стига за доста почиствания , ама все пак трябва да знаеш и къде да пръскаш ... мисля , че не е грешка да се довери на ЕТ ... тва е още една червена точка за тях :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.