Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колеги, нормално ли е да има един сервиз за цяла София


Recommended Posts

колеги...... в ЕТ не съм имал проблеми....... просто задната броня беше леко одрана :roll: и се ядосах, защото маи е неприятно да караш два месеца с одраскана броня, но ина4е има един пич от приемчиците които наистина си разбира от работата ;) и работи на европейско ниво smile169 маи се казжаше инж. Филипов ако не се лъжа smile159 дори когато си сменям маслото примерно и филтри гледам той да е на работа smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инж. Филипов ако не се лъжа smile159 дори когато си сменям маслото примерно и филтри гледам той да е на работа smile169

"Една птичка пролет прави ли?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не винаги можете да бъдете обслужени във възможно най-кратки срокове. Със сервиза на ЕТ съм се сблъсквал 3 пъти - 2 пъти със служебни коли и един път с моята лимузина. Служебните Фабии бяха записвани (едната за техн. обслужване + смяна на масло, а другата за смяна на тампони на предни носачи) за след няколко дни. С моята отидох за реглаж на клапани и смяна на термостат. Обадих се в 16.30. Казаха ми да я закарам. В 17.00 беше на паркинга пред сервиза. На следващия ден около 11.00 ми се обадиха да отида да си я взема с регулирани клапани и сменен термостат. Всичко е много относително. Много зависи кой, къде и какво точно прави в халето.

Имам мнооого богат опит от сервиза на ТМ Ауто. Ама за да избегна спама ще разказвам само ако ви интересува (че няма да ми хване 1 страница да изложа подробностите :smt034 ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.