Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колеги, нормално ли е да има един сервиз за цяла София


Recommended Posts

Колеги, в края на 2008-а година писах писмо до Еуратек.........отговориха ми, че в края на 2008 започват строеж на нов център на skoda в София :D нормално ли е да 4акам два месеца да ми боядисат задната броня :-k

Смятам, че вече сме 21 век. Като гледам в много страни Porshe внася и сервизира колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям колегата. :smt017

Това наистина е голям проблем, за който и аз съм мислил.

Съвсем ясно е, че да чакаш два месеца е абсолютно недопустимо....от всякаква гледна точка.

Това е и причината за дребни одрасквания много хора да се откажат да ги оправят ....а може би и такава е целта.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е нормално. А втория сервиз наистина се строи(друг е въпроса, че вместо да е на другия край на София, е на няма и 2 км от стария :mrgreen:). По повод Porsche - не се надявай скоро някой да "разбие" монопола на ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ....... ;) не ме познавате :oops: смятам да напиша едно писмо до завода и то доста подробно......... вие как мислите :) това лято бях в Прага......... това е моят град, искам да живея там :D искам да отбележа, че ходих до един от заводите на SKODA \:D/ н****х се от кеф и музея видях естествено ;) колеги........ чехите не можем да ги стигнем :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам да напиша едно писмо до завода и то доста подробно...

 

Ами колега, някои "доволни" колеги писаха до завода, само че при тази братска партийна дружба на хора от ръководни постове от социалистическия блок, мислиш ли, че е имало положителен за обикновения потребител резултат???

 

Все пак успех в начинанието. Ако пишеш, пусни тук текста на твоето писмо. Ще бъде интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде се строи новия сервиз по точно?

 

Знам, че е между гробищата и ТЕЦ-а, ама нищо чудно, както казва Хашек, да са го спрели :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне малки сервизи да се оторизират да извършват гаранционни ремонти, иначе ще е чакане и съмнения за качествено извършена услуга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне малки сервизи да се оторизират да извършват гаранционни ремонти, иначе ще е чакане и съмнения за качествено извършена услуга

Не знам защо си мисля, че точно това не е никак добра идея. Гаранционния сервиз е малко тънка работа. Не може всеки да бъде такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега dikov,

 

и аз мисля, че ще бъде по-добре да има поне още един сервизен център в София...

...предвид добрите продажби на автомобили шкода...

 

Моля, уточни нещо за бронята:

 

1. Бронята е свалена за боядисване и вече втори месец не е готова

 

или

 

2. Вече втори месец не ти се обаждат да отидеш да оставиш колата/бронята да се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега dikov,

 

и аз мисля, че ще бъде по-добре да има поне още един сервизен център в София...

...предвид добрите продажби на автомобили шкода...

 

Моля, уточни нещо за бронята:

 

1. Бронята е свалена за боядисване и вече втори месец не е готова

 

или

 

2. Вече втори месец не ти се обаждат да отидеш да оставиш колата/бронята да се прави

 

бронята стна за два дни мисля или наи-много три........ за след около два месеца имаше свободен ден и час smile175

 

колеги......... не разбрах едно, строи ли се нов сервиз или не .......... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне малки сервизи да се оторизират да извършват гаранционни ремонти, иначе ще е чакане и съмнения за качествено извършена услуга

Не знам защо си мисля, че точно това не е никак добра идея. Гаранционния сервиз е малко тънка работа. Не може всеки да бъде такъв.

 

Имам предвид за елементарни неща като смяна на масло, накладки и козметични бояджийски работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бронята стна за два дни мисля или наи-много три........ за след около два месеца имаше свободен ден и час smile175

 

колеги......... не разбрах едно, строи ли се нов сервиз или не .......... :roll:

 

И аз не съм фен на ЕТ, но това дето го казваш ми звучи малко странно, защото аз имах три неща да се правят с възлагателни писма и се обадих да си запазя час в петък следобяд, насрочиха ми час за сряда и в събота си взех колата, при положение, че имах задно стъкло за смяна (само то отнема 12 часа за монтаж, защото се лепи ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бронята стна за два дни мисля или наи-много три........ за след около два месеца имаше свободен ден и час smile175

 

колеги......... не разбрах едно, строи ли се нов сервиз или не .......... :roll:

 

И аз не съм фен на ЕТ, но това дето го казваш ми звучи малко странно, защото аз имах три неща да се правят с възлагателни писма и се обадих да си запазя час в петък следобяд, насрочиха ми час за сряда и в събота си взех колата, при положение, че имах задно стъкло за смяна (само то отнема 12 часа за монтаж, защото се лепи ).

колега......... стъклото се лепи в ЕТ а детайлите като броня примерно се боядисват на друго място smile169 какво друго си правил не знам, но тогава ми казаха, 4е за след около два месеца има свободен 4ас :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,чаках ТРИ МЕСЕЦА да ми оправят едното такси и ми изписаха нов капак ,а те сложили ОТ ДРУГА КОЛА оправен,казанчето за чистачките го залепили и естествено се пусна след 1 месец,а за окачването да не говоря.Искаха да ми върнат колат с видимо крива предна гума от удара.Крива в смисъл нарушено съосие в следствие на удара.Първо поръчаха Амортисьор,чаках дойде оказа се ,че е от шенкела ,казаха ,че ще поръчват шенкел и аз вече не издържах,бяха изминали повече от ТРИ МЕСЕЦА ,взех си така колата ,купих си 1 шенкел от моргата и така...

Да не казвам ,че са ми са се обаждали.Господине колата ви не пали,не могат да я местят е да я правят/боядисват/момчетата.Отивам и какво се оказва-паднал акомулатора/предполагам оставена отворена врата/....И толкова не могат ли да е подадат ток да я запалят...

Да не казвам ,че после и хидравлична рейка купувах заради тях :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,чаках ТРИ МЕСЕЦА да ми оправят едното такси и ми изписаха нов капак ,а те сложили ОТ ДРУГА КОЛА оправен,казанчето за чистачките го залепили и естествено се пусна след 1 месец,а за окачването да не говоря.Искаха да ми върнат колат с видимо крива предна гума от удара.Крива в смисъл нарушено съосие в следствие на удара.Първо поръчаха Амортисьор,чаках дойде оказа се ,че е от шенкела ,казаха ,че ще поръчват шенкел и аз вече не издържах,бяха изминали повече от ТРИ МЕСЕЦА ,взех си така колата ,купих си 1 шенкел от моргата и така...

Да не казвам ,че са ми са се обаждали.Господине колата ви не пали,не могат да я местят е да я правят/боядисват/момчетата.Отивам и какво се оказва-паднал акомулатора/предполагам оставена отворена врата/....И толкова не могат ли да е подадат ток да я запалят...

Да не казвам ,че после и хидравлична рейка купувах заради тях :smt018

 

ако направчт така с мойта кола......... вадя пистолета и ги по4вам :smt034 сериозно говоря smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезателно трябва да има още един сервиз. През тези две години от както имам Октавията сменям само маслото и консувативите, и честно казано се радвам че май само гаранционните коли си сменят маслото в ЕТ, защото иначе не знам как за тази манипулация ще сколасат да обслужат всички. Сервиза е пренаселен то и си личи, постояно вкарват някоя кола а други три ги разместват за да може тя да влезе. Паркинга е пренаселен, дори да отидеш да си купиш течност за чистачки просто няма къде да спреш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самите те губят от това, че имат само един сервиз те хората искат обслужване на ниво :evil: в един момент колкото и да са добри колите хората ще се замислят дали да си купят шкода :smt46

вижте пежо......... на всеки километър сервиз, но пук те се чупят на всеки километър smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,чаках ТРИ МЕСЕЦА да ми оправят едното такси и ми изписаха нов капак ,а те сложили ОТ ДРУГА КОЛА оправен,казанчето за чистачките го залепили и естествено се пусна след 1 месец,а за окачването да не говоря.Искаха да ми върнат колат с видимо крива предна гума от удара.Крива в смисъл нарушено съосие в следствие на удара.Първо поръчаха Амортисьор,чаках дойде оказа се ,че е от шенкела ,казаха ,че ще поръчват шенкел и аз вече не издържах,бяха изминали повече от ТРИ МЕСЕЦА ,взех си така колата ,купих си 1 шенкел от моргата и така...

Да не казвам ,че са ми са се обаждали.Господине колата ви не пали,не могат да я местят е да я правят/боядисват/момчетата.Отивам и какво се оказва-паднал акомулатора/предполагам оставена отворена врата/....И толкова не могат ли да е подадат ток да я запалят...

Да не казвам ,че после и хидравлична рейка купувах заради тях :smt018

 

ако направчт така с мойта кола......... вадя пистолета и ги по4вам :smt034 сериозно говоря smile150

нищо не можеш да им направиш-те си действат по процедурата/ама лизинга на таксито си течееее....добре че съм патрон :lol: / smile175 свиркаш си и толкова

има и по-лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова се оплаквате от ЕТ, но само стряскате хората. ЗАПАЗИХА МИ ЧАС ЗА БОЯДИСВАНЕ ОТ ДНЕС (ВТОРНИК 12ч.) ЗА ТОЗИ ПЕТЪК! Естествено, че при такъв обем работа няма как 100% да са доволни, все ще стане гаф накъде, все някой ще е недоволен, но човек ако чете коментарите ще си помисли, че е някакъв ужас на ужасите. Не сте прави колеги. Не искам да ги защитавам, но до сега никога не съм имал проблеми със записване или качеството на работа както в Пловдив, така и в София. Надявам се и занапред да е така. Ще видим как ще я боядисат и пак ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенекеджийските услуги се правят от подизпълнител...и там са големите драми....до колкото съм се сблъсквал с такива.....

А иначе цитат по памет:

"Шкода се продава в България въпреки ЕТ"

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.