Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реален разход


pigoff

Recommended Posts

Явка, я сподели с колко хора и колко товар си пътувал.Също така и климатик дали си пускал.

Да, вярно, това забравих да го спомена. На отиване - 4 човека, прилично количество багаж, на връщане - 3 човека, малко по-малко багаж. Климатик - на отиване почти не съм, все пак беше рано сутринта и беше хладно, на връщане го пусках, но не през цялото време, да кажем по-малко от половината път съм карал на климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • pigoff

    10

  • ikonoma

    7

  • PRR

    7

  • masterOne

    6

Най-много писали в темата

Седнах и си преизчислих всички сметка за горивото до момента. Логиката ми е следната. Зареждам пълно до пълно, в по-голямата част от случаите на едно и също място. Отбелязъл съм всеки един КМ според километража. Междувременно съм го засякъл и с GPS. Резултата е около 7% грешка както в скоростта, така и в имзинатото разстояние при 15 цоловите гуми и около 3% при 17ките. Преди преизчислението разхода е 5.86, след преизчислението е 6.27. Това е при 50/50 градско/извънградско. Като извънградското не е много кротко smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.