Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лупи за О1 ?


PRR

Recommended Posts

А някой забелязва ли, че секцията до лупата е разделена хоризонтално на 2 части ;) :?:

 

Вариант 2: Лупата - къс, секцията - дълъг, халогени - йок :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,

 

Забелязах нещо, но не ми се връзва. В смисъл - горе дълги, долу къси, страничен (лупата) мъгла или ???

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ей, ей...

Чакайте бе. Аз вече съм питал. Само, че късно видях терзанията... (Пардон, за което :oops: )

Двете хоризонтални разделения: горното - къси, долното - дълги, лупата - мъглата.

Туй то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете хоризонтални разделения: горното - къси, долното - дълги, лупата - мъглата.

 

Точно както си го представях :smt004 :!:

 

П.п.: Айде поръчвайте си, че искам да ги видя на живо :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитах преди 1 месец да уточня тези неща с тях, но безрезултатно. Супер, че сте се уточнили. Принципно и аз съм им мераклия, но дали ще трябват много промени в окабеляването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом вече всичко е изяснено, ще пристъпваме ли към поръчка или всеки ще се оправя самосиндикално? smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А фара за мъгла с "отсичане" ли е? Т.е. има ли вариант това да е късия? Че само той е слупа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А фара за мъгла с "отсичане" ли е? Т.е. има ли вариант това да е късия? Че само той е слупа ...

Те по принцип нали късите се разполагат максимално раздалечени в двата края... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.