Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лупи за О1 ?


PRR

Recommended Posts

Фара с лупа за Октавия 2 след последното поскъпване на цените е 518лв броиката. Честито

 

А за еденичката колко е smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фара с лупа за Октавия 2 след последното поскъпване на цените е 518лв броиката. Честито

 

А за еденичката колко е smile166

 

http://www.superskoda.com/octavia-i/hea ... dlight-set

Но варианта с нивелацията пак е дървен (жироскоп, окабелявяне и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,

 

1500лв не ме устройват. И ако сменям предпочитам с нещо Такова. Въпроса е че това дето съм го харесал пак не е с лупи smile150

 

Поздрави

 

PS: Пак отплеснах темата smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стават и са 500лв,но пък изискват и други работи да се пипнат по колата.Щото на 1 стокаджийка,оригинални с лупи и ходят,но тези са мноо тунинг.Най малкото 17ки и ауспух/накрайник/ smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разделих темата за да не оспамваме на колегата ...

 

стават и са 500лв,но пък изискват и други работи да се пипнат по колата.Щото на 1 стокаджийка,оригинални с лупи и ходят,но тези са мноо тунинг.Най малкото 17ки и ауспух/накрайник/ smile169

 

За 17ките да, но това с ауспуха, особено на дизел - [-X Лично мнение.

 

BTW - като ги гледам тия май фара за мъгла е лупа та .... Или не съм прав?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи има един много сериозен проблем. Скаута се предлага с лупи, но ксенона не е задължителен. Но при Октавия 1 такова животно нема. Оригиналният фар за окт1 L & K, който е само с ксенон струва 1724лв. Фара за ксенон на октавия 2 струва1143лв. и аз харесвам фаровете с лупа ама чак толкова пари не бих дал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо,

 

Точно в това е проблема. Да взема само фаровете от ЕТ ми струва 3000лв (1480 на фар). При това няма да имат реглаж (на ксенона трябва жироскопи и още куп глупости). От друга страна ако тия от superskoda са с лупи на фаровете за мъгла има вариант да стане....

 

Поздрави и 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже 3500лв. трябват ти 2 датчика по над 100лв и купища жици. Взимаи ги тези без въобще да се замисляш. Взимаш си пак чисто нови фарове, които ще ти вършат работа за 7 пъти по малко пари. Фенове сме на марката ама чак пък толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе мноооого ги гледам тия... И май наистина са лупи... И става едно чудене ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи и на мен ми харесва вариантът, предложен от C2H5OH, а колкото до проблема с регулацията на фаровете от купето, според мен такъв няма, ако не товариш много колата :) Аз когато сложих оригинален ксенон, с жена ми си разменихме колите и тествах доста, просто ти трябва добро регулиране на фаровете. Аз това упражнение го правя два пъти годишно в сервиза /просто за всеки случай/.

 

Та, проблем със заслепяването няма smile001

 

А тази фирма superskoda според мен не е добър вариант, незнам как седи въпросът за гаранцията. Според мен трябва да проверим дали тези фарове не се предлагат от друга фирма.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета аз като бях пуснал обява за оригинални ксенонови фарове за 600лв вие къде бляхте :P - бях си ги купил за Клементина, мислех да я правя ксенонов фейслифт... човека си ги кара още и си свирка!

 

Според мен, този с дейлайта е интересен, но наистина ще стои по-добре на тунингована кола :-k ...

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги ТУК :)

 

 

Поздрави

 

Това "ТУК", Дине е СЪЩОТО. Господин Копачек е собственикът на superskoda (или поне участва там).

Бе мноооого ги гледам тия... И май наистина са лупи... И става едно чудене ...

 

Айде да не се чудиме, а да се метнем заедно (щото и аз съм мераклия отдавна на тези).

И пак ще спазарим отстъпка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Според сайте още ги няма на склад :( Като цяло - дай да говорим за комплект :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, ако ще правите групова поръчка, бройте ме и мен. На мен лично ми харесват като визия, примамлив е и факта, че мигачите са "вградени" в основното тяло. За мен обаче стоят два въпроса - не виждам "шапчицата" на основния фар, която, доколкото съм чел и в нашия форум, предотвратява възможността за заслепяване при слагане на ксенонов кит афтър маркет. И тук виждам още един проблем - вече имам закупен такъв, но е H4, а в тази обява пише, че са H1 и H7 (халогени). Ако някой има мнение или отговор на тези мои въпроси ще съм благодарен да пише. Поздрави.

 

PS За поръчката съм сериозен дотолкова, доколкото отговорите на гореописаните "проблеми" ме удовлетворяват. За което ще сигнализирам и навреме на колегата Петър (примерно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко опира до това, че нямаме друго инфо освен това на сайта. Това което виждам е H1/H1/H7. Доколкото разбирам това означава H1 къси, H1 дълги, H7 мъгла. Само дето не виждам три фара ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко опира до това, че нямаме друго инфо освен това на сайта. Това което виждам е H1/H1/H7. Доколкото разбирам това означава H1 къси, H1 дълги, H7 мъгла. Само дето не виждам три фара ...

В какъв смисъл "три фара"? :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не те разбрах напълно, но не би ли следвало H1 да като H4, т.е. с две жички в един балон (къси и дълги)? Аз поне това, което е описано в сайта, не виждам за странно. Ако това, което мисля за крушката H1 е вярно де. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вече видях и разбрах :oops:

Ами наистина в такъв случай е още по-озадачаващ факта, че и аз не виждам 3 фара на тези от снимката. Дано някой колега да внесе повече яснота по отношение производителя, аз защо не и преки впечатления от този продукт.

smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.