Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос от нов колега с Фабия2?


mihael nikolov

Recommended Posts

Здравейте,

Казвам се Мишо от Търговище и имам шкода фабия 2 .

Двигателят ми е 1.6 16 v. Колата я закупих на 07.10.2008г. и искам да попитам как е като кола и двигателя как е?Минал съм към 6000 км и за сега сам много доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в най-готиния и колегиален форум в БГ! smile169

 

Отговора на въпроса ти е:

Железен е мотора.... smile159 Честито придобивка и много щастливи моменти с нея. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега!Ти нали вече си я купил!Навъртял си и 6000км.Какви са тези въпроси дето задаваш?Според теб как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм чувал само добри неща за този мотор!Е разхода градско ти ще кажеш колко ти е!

ДОБРЕ ДОШЪЛ ВЪВ ФОРУМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

валдо ако искаш вярвай ама с един резервоар 36-40 литра минавам 500-560 км градско за мен това е добре

Аз лично съм чувал само добри неща за този мотор!Е разхода градско ти ще кажеш колко ти е!

ДОБРЕ ДОШЪЛ ВЪВ ФОРУМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно но си я карам леко леко то в търговище едни дупки няма как

7.1-7.2 е чудно ако наистина го постигаш!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи ти друго,какви екстри има?Колко време чака или я взе готова?Ще дойдеш ли на събора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума колега!

Разградските и Търговищките шкодаджи поддържат така да се каже близки връзки помежду си и се надявам на следващата сбирка да се запознаем. Следи форума и няма да я пропуснеш. А за събора колоната ще я сформираме на изхода на Търговище и се надявам да имаме и Фабия в нея.

Дай някоя снимчица да погледнем по-отблизо фабиянка. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за събора колоната ще я сформираме на изхода на Търговище и се надявам да имаме и Фабия в нея.
може да изчакате и Варненската колона да пътуваме заено... :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога и каде е събора

Добре дошъл в клуба Адаш. Вярвам видял си къде е събора и ще се присъединиш към Разградско-Търговищко-Варненската група (малииии то шъ я ина кулонъъъъъ). smile001

Със здраве да се возите и много да се слушате с твоята красавица. Качи снимки да я огледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш не знам дали ще можем да дойдем щото сме бай заети ама нищо не знае навивам един приятел със октавия да дойдем семейно ама много работа тъй че ще видим.извинявам се за правописните грешки ама много ми е трудно на кирилица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше трудно,но сега ми е трудно да пиша имейли с латински букви :D /на корабите като пращаш не може на кирилица/Ще свикнеш както каза колегата.Ще станеш като машинописка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.