Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Топлоустойчив безцветен лак


mitaka_vn

Recommended Posts

Kолеги,съществува ли изобщо такова нещо,и ако да,да ми препоръчате някаква марка?

За ауспух ми трябва,предполагам,че издръжливост до 300 градуса е достатъчна за тази цел?

 

Или в краен случай ако няма лак,съм склонен да ползвам и някаква боя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Cosnos има такива шпрейове и да ти кажа издържат , ама не и на двуцевката и началото на средното гърне , но инак за барабани и джанти стават .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В бояджийските магазини се продава високотемпературен спрей точно за тази цел. Само , че не е безцветен , а е сребрист мат. Скоро време съм решил и аз да пръсна тръбите на ауспуха , които са "тръгнали". :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В бояджийските магазини се продава високотемпературен спрей точно за тази цел. Само , че не е безцветен , а е сребрист мат. Скоро време съм решил и аз да пръсна тръбите на ауспуха , които са "тръгнали". :D

Има черен , кафяв,бял и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми снощи за тоя цинков спрей,един познат работи в сервиз и им доставяли такъв,обаче по магазините май нямало.Ти откъде си взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми снощи за тоя цинков спрей,един познат работи в сервиз и им доставяли такъв,обаче по магазините май нямало.Ти откъде си взе?

Без проблем ще го намериш във всички магазини за автомобилни бои.Можеш да обработиш ауспух и със сребарен феролит /около 200гр /;можеш и с бронз.Бронза изгаря по-бързо,но предните два пр.са супер .Феролита и бронза са по-евтини ,избираш и си ти.С тези солища и луги не съм сигурен дали трябва да се влагат много средства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.