Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми


Recommended Posts

здравейте колеги ! :) аз пък неиздържах да чакам до напълно оправяне на времето за това днеска ги смених :) днеска в столицата сняг,в бургас лято : smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас вчера валя. Даже сутринта затънах на един паркинг със старите ми зимни гуми, които карат последен сезон. Днес снега се постопи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е рано за някой,но аз моите ги смених още на 14.03.сутринта,защото пътувах за София на другия ден smile103 По си е друго лята джанта и безшумна гума за дълъг път.И след обяд като започнаха едни парцали да падат,направо ](*,) ,бях на кръстопът да ги връщам.Рискувах и спечелих,едно слънце на другия ден smile047 А и в крайна сметка не съм на състезание в Божурище

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и днес сняг до колене .... добре че не съм си сложил летните .... пази боже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година едно и също коментираме.....................

Рано е още за летни гуми.Дори температурите да са положителни, не бързайте, настилките по пътищата са все още за зимни гуми/температура, кал и пр./.А и всякакви изненади от времето може да се очакват.

 

Някой може ли да каже някакви цени, които и виждал за 195/65R15

 

При нас в "Друмник" са между 120-160 лв., всяка седмица имаме различни промоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими,

 

Клеберки летни имате ли? 195 ки. Viaxer-ки :mrgreen:

 

10х

 

PS: Като гледам в нета май Viaxer 15ки няма та кажи за Dynaxer HP2 ... 195x65x15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите гуми изобщо не ги знам какви са. Мисля, че са всесезонни, ама знам ли? Явно не са, след като ми изиграха лоша шега миналата година на "Петолъчката". Иначе кака "Шкода" е обута с 13-цолови секси обувки (гуми). Точен размер 165/80. Едната е марка Debica, а останалите три са Kormoran.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, правилно си разбрал - в размера 195/65 R 15 се произвежда Dynaxer HP2 в Т, Н и V.Разликата в цената между него и Michelin-а е много малка, така че ако питаш мен избери Michelin.Ще платиш малко по-висока цена за много по-добър продукт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими,

 

Мерси, но Michelin не са мойте гуми. Предпочитам си Клеберчето. Ще ми дадеш ли една оферта та да спретвам паричките за вторник-сряда?

 

Мерси предварително

 

PS: Цената може и на лични :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задръще малко ШКОДИЛАЦИ [-X и не махайте зимните гуми преди температурите да станат 8-10гр.На по-ниски температури летните се втвърдяват и става лошо. ](*,) Аз карам зимни ГУДРИЧ ;летни КОРМОРАН и двата вида биват. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени в Еуратек

 

Barum 195/65R15 91V BRAVURIS 2 - 105

Continental 195/65R15 91V PREMIUM CONTACT 2 - 158

Continental 195/65R15 91H PREMIUM CONTACT 2 - 138

 

Чух за "пролетна акция" от понеделник

 

Май съм чул вярно.

 

http://new.skoda-auto.com/BGR/service/s ... tions.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, ще ти звънна в понеделник.Само ми изпрати едно телефонно номерче, може и на лични.

 

Хиляди благодарности! Колицата е преобута, старите чепици измити (за пръв път в сервиз ми мият гумите при смяна!!!) и прибрани в мазАта! Освен това минахме бързо един ГТП и сме готови за новия сезон! И вместо да черпя аз, мен ме черпиха с кафе :smt030

 

Накратко smile119 : mimi.b™

 

PS: Малко рано сложих летните, но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name="PRR

Хиляди благодарности! Колицата е преобута' date=' старите чепици измити (за пръв път в сервиз ми мият гумите при смяна!!!) и прибрани в мазАта! Освен това минахме бързо един ГТП и сме готови за новия сезон! И вместо да черпя аз, мен ме черпиха с кафе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности! Колицата е преобута, старите чепици измити (за пръв път в сервиз ми мият гумите при смяна!!!) и прибрани в мазАта! Освен това минахме бързо един ГТП и сме готови за новия сезон! И вместо да черпя аз, мен ме черпиха с кафе :smt030

 

Накратко smile119 : mimi.b™

 

PS: Малко рано сложих летните, но ...

офтопик

Факт - Друмник е място, където човек се "сблъсква" с наистина добро обслужване ;). Току що си записах онлайн час за събота, за да преобуят Болеславчо :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, съвсем се засрамих :oops: .

Ако някой има нужда от помощ, да ме търси без притеснения.За членове на форума ще има специални отстъпки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За членове на форума ще има специални отстъпки!

 

Грешка! Правилното е: "За членове на форума ИМА специални отстъпки" smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги смених вече, ако не се ходи по планинските части няма никакъв проблем вече да се кара с летните гуми. Колкото и да вали сняг няма дя го задържи вече. Просто ми си къса сърцето да карам зимните гуми при температури 10-15 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте знак от мен, аз ще ви кажа кога да си ги смените :lol: .

Айде стана време за летните гуми :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте знак от мен, аз ще ви кажа кога да си ги смените :lol: .

Айде стана време за летните гуми :!:

 

Изпреварих ти "знака" с 2 дни smile168 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте знак от мен, аз ще ви кажа кога да си ги смените :lol: .

Айде стана време за летните гуми :!:

 

Късно е чадо!?

Аз чаках ли, чаках...... знак. Викам си този уикенд ще е ама нейсе - Недочаках и смених в събота(почивен ден все пак...).

 

Така или иначе, със знак и без знак, е време за смяна(средните температури за страната вече надхвърлят 10градуса). smile169

Успех на всички колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.