Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми


Recommended Posts

Мен ми се струва, че е раничко за летни гуми(макар че, след неделната среща на НИМ и пролетното време доста сериозно се бях замислил да преобуя колата). За следващите 10 дни прогнозата е за не особено високи температури и сняг през уикенда :-k http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100727011 . Според мен изчакай до края на месеца :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,аз мислех тези дни да ходя,ама ще изчакам знак

Ама на колко да ги помпя летните?Малко на повече ли от зимните?Или на по малко,щото нали лятото пък въздуха в гумата много се загрява и разширявя-да не пръсна някоя гума?

А дали да не ги напълня с азод?

Да си сложа ли по-широки за лятото? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дойде ли времето да слагаме летните гуми?

Мисля тази събота да свърша тази работа. А вашето мнение какво е?

 

Днес в София валя сняг :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ги сложих мойте , щото оня ден температурите бяха бая високи. Сняг едва ли ще вали , а температурите през деня / когато основно карам/ са над 7 градуса. До май ако карате със зимните ми се струва ,че бая ще ги ошкурите. Доколкото знам над 7 градуса се слагат зимните.Пък ако Баба Марта съвсем ме изненада ще караме -геле геле по коремче. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,каква марка препоръчвате :?:

 

Този година, Dunlop нещо не успяват да се качат както при зимните гуми на първо място, затова се ориентирах към

Bridgestone и ще изневеря на любимият ми производител на гуми, още повече, че тия Turanza изглеждат по-красиво от Sport Fast Response-a на Dunlop, пък и в тестовете на ADAC и AutoBild, Turanza са по-напред...

 

Моят избор:

Bridgestone Turanza ER 300

185/60 R14

 

Ако обаче на място нещо не ми харесат, ще си взема Dunlop-a, няма какво да го мисля...

 

А иначе, ако някой се интересува, давам почти безплатно летни Barum Brillantis 175/65 R14, оригиналните на Фабията, на 15 000 км са някъде..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в София валя сняг :smt032

 

а снощи, на 40км от софия по магистралата за пловдив ако знаеш каква брутална зимна буря беше... без бъзик.

рано е за летни още :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata, стига се бъзика, че хората ти се връзват... :smt032
:lol:
И оздравявай вече... smile116
Благодаря,мъча се да оздравея за срещата в Обзор...ама...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези движения на температурите май е по-добре да се изчака още някой ден.

Някой може ли да каже някакви цени, които и виждал за 195/65R15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези движения на температурите май е по-добре да се изчака още някой ден.

Някой може ли да каже някакви цени, които и виждал за 195/65R15

 

Michelin Energy, незнам дали са Saver - 159 лв/бр

Good Year , мисля че беше HydraGrip - 159 лв/бр.

Това са цени от Радиал-а под моста Чавдар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени в Еуратек

 

Barum 195/65R15 91V BRAVURIS 2 - 105

Continental 195/65R15 91V PREMIUM CONTACT 2 - 158

Continental 195/65R15 91H PREMIUM CONTACT 2 - 138

 

Чух за "пролетна акция" от понеделник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в София валя сняг :smt032

 

И днес вали(и като гледам няма изгледи да спре скоро :mrgreen: ) - все едно е Коледа, а не първия ден на пролетта :smt032. Има ли изненадани софианци с летни гуми? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.