Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с щората на багажника (Фабия комби)


Cleric

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам следния проблем: щората, която покрива багажника се е прецакала и не се прибира.

Правих опити да я разглобя, но успях само от едната страна и не мога да видя къде е пружината...дали се е разкачило нещо само или се се счупила баш тотално. Звънях в ЕТ, с надеждата, че няма да е кой знае колко скъпа(дет се вика т'ва е само една щора), и те като ми изплескаха 280 лв. и някак си се нахъсах да я правя :lol: . Много ще съм благодарен, ако някой има представа как да преборя проблема и сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчитам си го като грешка наистина. Става дума за Ф1 :D . Това, че е Фабия и че е комби се подразбира, но аз за всеки случай, да не стават грешки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.