Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се оплача от липса (или наличие) на късмет


Recommended Posts

Вчера т.е. Неделя отиваме семейството на гости. Оставих колата на тротоара. Да кажа че улицата е много широка(три коли се разминават спокойно) и тротоара е също много широк. Недостатъка на този тротоар е че е на нивото на асфалта. След около 2 часа излизам и виждам една броня пред Шкодата. Като я погледнах от страната която беше към шосето ми призля :evil: . Шофьорската врата и левия калник много добре ударени. След малко по-внимателен оглед забелявах следи от пясък почти напреки на улицата - завършващи в моята кола :smt034 . Голямо каране на зиг-заг е било. Оставили са ми поне подарък - задна броня на черен Голф3. Явно се е откъснала при сблъсъка с предния калник - там където се съединява с бронята(калника доста беше изкривен). Според мен човека( ако изобщо е имало нещо човешко в него в момента)изобщо не е спрял, даже може да не е разбрал какво е станало. Извиках КАТ, ама те вдигнаха рамене и ме посъветваха да продам бронята =D>. Хубавото е че колата е била празна в момента и няма пострадали. Лошото е че миналата година смених точно тази врата и боядисах колата. Тази година се очертава същото упражнение плюс търсене на лява врата и ляв калник. Тази тема смисъл няма. Просто исках да си разкажа преживяването. Най много ме е яд че още не знам кой е бил ИДИОТА с Голфа smile150 . Дано това на никого да не се случва. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствие колега!

 

За справка, преди 3 години (световното по футбол) се прибирам и зад мен един гоУф бясно криволичи. Качи се първо на левия, после на десния тротоар като и на двата удари по една кола. Минах на червено защото образа нямаше никакво намерение да спира. Покарах зад него като междувременно звъннах на 166 и го наклеветих. Искрено се надявам да са го хванали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега като се прибирах от Варна- на магистралата от гонките... така се бяха напращяли БМВ и Форд,че бавареца на нищо не мязаше...... и то един до друг уж карали :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Един комшия се прибира с реното една вечер и някакъв пийнал с някакъв мерцедес зад него го чуква леко на кръстовището, слизат, комшията е 2 метра, оня аман-заман, моля ти се - дава му 50лв, качват се, на следващото кръстовище - пак лек удар.. оня вади 100лв.. след 2-3 кръстовища - отново същия - още 100лв. Та човека се прибра с 250лв и леко изкривена броня и голямо учудване от цялата история.. :mrgreen: :mrgreen: ,че е станал куче-водач

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един комшия се прибира с реното една вечер и някакъв пийнал с някакъв мерцедес зад него го чуква леко на кръстовището, слизат, комшията е 2 метра, оня аман-заман, моля ти се - дава му 50лв, качват се, на следващото кръстовище - пак лек удар.. оня вади 100лв.. след 2-3 кръстовища - отново същия - още 100лв. Та човека се прибра с 250лв и леко изкривена броня и голямо учудване от цялата история.. :mrgreen: :mrgreen: ,че е станал куче-водач

 

:smt017

Не съм бил аз. :D:D:D Още след втория удар щях да дам още 50 лв, и да помоля да кара на аварийки....

Поздрав.

Пс. Яка историйка. Смях се искрено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.