Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с централното решен!!!


boban81

Recommended Posts

здравейте,искам да споделя с колегите, че открих от какво идват проблемите с централното на предна лява вратаи лявото огледало.След обикаляне по мъките и по "велики" майстори в кюстендил сам открих че проблема е в ел.инсталацията на лявата врата.Имаше прекъснати кабели ,но на кофти място и същия проблем вече го отстранихме вече при две О1.И то на цената от около 50 лева-взех инсталацията на старо.Добре че не послушах "майсторите", защото щеше да ми излезе окло 200-300 лева на старо и окло 500 левеа в еура тек

Дано да съм помогнал и на други закъсали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На мен ми се беше прекъснало централното на задна лява врата и се оказа че е прекъснато едно кабелче ....елементарен проблем но какво да се прави :)

Сега всичко е ТОк и Жица ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.