Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА VALDO!


nicolas

Recommended Posts

Честит рожден ден!

 

Жив и здрав да си ТИ и цялото ти семейство!

 

(а другата седмица ще почерпиш) smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД,колега всичко най най и от чешмата ти ракия да тече и в градината салата да расте smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

Да сте живи и здрави ти , семейството и много щастливи и незабравими мигове с шкодаците.

smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile136 Всичко най-хубава ти желая и най-вече здраве,щастие и късмет във всяко едно начинание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник и от мен !!!

 

Нека радостта да топли твойте дни, щастието да огрява пътя ти със слънчеви лъчи, уют и топлина да идват във дома ти, късмета, здравето и любовта да бъдат с тебе всеки Божи ден, да празнуваш, на тежка маса, със семейство и с приятели, още 100 години своя Ден Рожден !!!

 

smile154 НАЗДРАВЕ !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав и от мен! Към всички хубави пожелания, ми се иска да добавя и един Superb L&K!!! Наздравe!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Живот и здраве Господ да ти дава на теб и семейството ти! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав повод за маса... \:D/

Пожелавам ти много подобни моменти през цялата предстояща година за теб и най- близките приятели!

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.