Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотиите на една 120ка


maxrpm

Recommended Posts

  • Отговори 155
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    44

  • joro-120L

    20

  • RETURN

    11

  • bega4kata

    10

Най-много писали в темата

***** ** *** смотан датчик за сефте чувам че не се завива, откъде да знам, не съм го пипал от 2год маи...

Щото резбата е конусна! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших да сменям датчика, но тъй като това е Шкода естествено нещата се прецакаха. Датчика тръгна да се завивиа лесно, някъде видимо по средата на резбата затегна и се завиваше тегаво, как го скъсах не знам, за момента съм сложил тапа

Маск ,нямам думи.....що не поработиш в някой сервиз като калфа първо,да се научиш на елементарни неща и после да хулиш Шкодите.

Ти си технически много неграмотен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших да сменям датчика, но тъй като това е Шкода естествено нещата се прецакаха. Датчика тръгна да се завивиа лесно, някъде видимо по средата на резбата затегна и се завиваше тегаво, как го скъсах не знам, за момента съм сложил тапа

Маск ,нямам думи.....що не поработиш в някой сервиз като калфа първо,да се научиш на елементарни неща и после да хулиш Шкодите.

Ти си технически много неграмотен...

не ме дърпай за езика!!! СмЕтам, че имам достатъчно леглови часа под 120 за да знам

 

1. Стария датчик беше навит докрай

2. Имаше медна дифтунга, която по пътя на логиката би следвало да уплътни след като датчика се завие и стегне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една тефлонова лента никога не е излишна при такива работи.Тогава необходимоста от стягане и скъсване се намалява значително :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Стария датчик беше навит докрай
странно,но пак какво ти е виновна колата... smile027

може и резбата да не е изпълнена точно в случая...

 

Skoda_Estelle: Темата е изчистена от послените излишни мнения и се отключва. Извинявам се за причинените краткотрайни неудобства!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.