Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II RS


Biohazard

Recommended Posts

Оставих постовете на всички колеги които малко или много са СВЪРЗАНИ с темата.

 

Без лоши чуства.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • chavdarlk

    11

  • VALDO

    10

  • Biohazard

    7

Най-много писали в темата

Мишкиии,фабричният Кит винаги е най-добър.На бат Сами колата е хубава,ама не е РС.

Акциза падна ,айде на РСкитееееееее

 

:smt017... и то фейслифт-натите smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненавиждам коли с отворени черни усти (очертаното с червено), тип Пежо 307/308/407. smile122[attachment=0]Clip_7.jpg[/attachment]

 

 

То, тези "отворени усти не са за всеки :) Всеки си има вкус, мене пък ми харесват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който не му харесва да ходи да си земе една KIA.Все пак и те са хора и те семейства хранят! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера спора като цяло... За мен лично поне в 90% от случаите по-новото е по-добро ! Най-малкото винаги изглежда по-модерно и съвременно и винаги се налага в крайна сметка... Супер си е октавията !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера спора като цяло... За мен лично поне в 90% от случаите по-новото е по-добро ! Най-малкото винаги изглежда по-модерно и съвременно и винаги се налага в крайна сметка... Супер си е октавията !

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И на мен някак си не ми допада новата RS-ka. То и като че ли това идва и от муцунката на O2 която ми мяза малко на кашалот :mrgreen: Но пък такива форми са сега модерни, но аз съм ретро и ми харесва от всички шкоди най-вече визията на Fabia 1 и Octavia 1...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Снимките за Octavia FL RS и Octavia FL Scout в oldpartner.skoda-auto.com нещо са зачезнали (обърнете внимание на надписа - "CONFIDENTIAL for public until June 5th")

В briskoda пуснаха линкове към два албума, може и да става въпрос за същите снимки :roll: :

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=me ... rs1530.jpg

http://img32.imageshack.us/gal.php?g=me ... cs0026.jpg

Защо ли ги засекретиха :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,вече може да си продаваш таратайката и да си вземеш RS-ка.Като гледам няма я бялата кожа!

http://img193.imageshack.us/img193/4556 ... rs1551.jpg

 

smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata с Октавия фейслифт??? smile175 Т'ва е невъзможно.
smile091 smile001
Бегачка,вече може да си продаваш таратайката и да си вземеш RS-ка.Като гледам няма я бялата кожа!

http://img193.imageshack.us/img193/4556 ... rs1551.jpg

Ааа,ша са сетят те...ама късно

тя мойта е по хубава вече от рс-ка,а и бяга повече smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който не му харесва да ходи да си земе една KIA.Все пак и те са хора и те семейства хранят! smile001

 

колега, нещо против KIA-та ли имаш? smile091

 

започвате да приличате на "ислямисти-екстремисти" с вашите изказвания smile092

 

smile159

 

Лично на мен ми харесват и двете RS-ки, и преди фейслифта и след, важното е какво има под капака :)

 

:smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който не му харесва да ходи да си земе една KIA.Все пак и те са хора и те семейства хранят! smile001

 

колега, нещо против KIA-та ли имаш? smile091

 

Абе аз много против имам!Ама на теб като ти харесва,карай си я със здраве! smile035
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е само за РС-ки раздела, ама....Чарли, метни, моля ти се най-смирено, някъде снимка и на Скаута в действие, гледам че на един от фотосите наблюдава бегачките отвисоко. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е само за РС-ки раздела, ама....Чарли, метни, моля ти се най-смирено, някъде снимка и на Скаута в действие, гледам че на един от фотосите наблюдава бегачките отвисоко. :mrgreen:

 

Поздрави.

Преди четири дена пуснах ей там по-нагоре в темата, но си ги пропуснал (или пък може би не са "в действие" :roll: ):

Други не съм срещал - http://img32.imageshack.us/gal.php?g=me ... cs0026.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.