Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II RS


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • chavdarlk

    11

  • VALDO

    10

  • Biohazard

    7

Най-много писали в темата

Определено виждам вежди на фаровете(незнам дали фабрично биха сложили). Дали това е снимка на РС или снимка на някой фен?

Иначе шкодинката излежда... =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чешкия форум е в темата за RS. За веждите съм съгласен и ми е интересно какво ще променят във фара, защото иначе няма смисъл да го крият :roll: За габаритите незнам, но се виждат халогени в двата края на бронята. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифтовия RS има промени само в интериора и (май) в задните светлини, фаровете и предницата са ги запазили като преди фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифтовия RS има промени само в интериора и (май) в задните светлини, фаровете и предницата са ги запазили като преди фейслифта.

 

:smt017 Важи и за фейслифтовия Scout :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен целта на веждите е да заблуди папараците и нас... едва ли и на RS ще му се размине новата предница, от която ми става smile122 . сигурен съм, че и Scout-а ще си го отнесе, въоще ](*,) ...

в официалния сайт за "new octavia" има само хечбек и комби модификации, т.е. RS и Scout фейслифт няма все още. аз поне така си мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новата предница, от която ми става smile122 .

 

И аз още не искам да повярвам, че това е Skoda ](*,) ...

 

Иначе Роска, в немския Октавия форум гледам, че няколко от момчетата са им пристигнали фейслифтови RS-ки: външно само стоповете са променени. Интериора обаче си е фейслифтов отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто малко матриал :

http://news.automedia.bg/read/6496.html

:? Тая пейка/дъска за гладене на задния капак уби всичко детско в мен :mrgreen: ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eве ей експерти,ай стига сте плямпали глупости!Като я видим как ще изглежда друга песен ще запеете! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз видях octavia с фейслифт ](*,)

и още сънувам кошмари :(

имам чувството, че кореец е станал главен дизайнер в skoda :?

и като си помисля и за покрива на superb и странния му гърбав вид, гадните му стопове, абе :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз видях octavia с фейслифт ](*,)

и още сънувам кошмари :(

имам чувството, че кореец е станал главен дизайнер в skoda :?

и като си помисля и за покрива на superb и странния му гърбав вид, гадните му стопове, абе :smt018

Карай си 1000 MB и си свиркай! smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде една снимчица и от мен за новата RS.

http://img186.imageshack.us/img186/9110 ... ecjke3.jpg

А за тази снимка отдолу/не е RS/мисля, че са се поувлякли, но ми харесва как изглежда.

http://img231.imageshack.us/img231/3536/vi34lae3lf9.jpg :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз видях octavia с фейслифт ](*,)

и още сънувам кошмари :(

имам чувството, че кореец е станал главен дизайнер в skoda :?

и като си помисля и за покрива на superb и странния му гърбав вид, гадните му стопове, абе :smt018

недей ,че Валдо е чувствителен на тази тема smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро вие със "старите" не си признавате,че новата е по-хубава! smile001 \:D/

smile169 smile159 и двете са хубави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е новата RS-ка

 

Както виждате интериорът е фейс-лифтнат, а отвън аз поне виждам разлика само и единствено в огледалата.

 

 

 

 

3a0d_27.JPG

 

3a15_27.JPG

 

3a0e_27.JPG

 

3a18_27.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си 1000 MB и си свиркай!

:D карам си го, спокойно! но тук не обсъждаме мойто или чието и да е МВ, а дизайна на octavia II rs...

 

По-скоро вие със "старите" не си признавате,че новата е по-хубава!

ако имам пари няма да се замисля да имам за ежедневна кола някоя от новите skoda, но наистина трудно бих си избрал при този дизайн, който на мен все по - малко ми харесва :? може би бих си купил черен roomster с 19'' колеленца или octavia tour, но това е друга тема.

 

Това е новата RS-ка

Както виждате интериорът е фейс-лифтнат, а отвън аз поне виждам разлика само и единствено в огледалата.

за това коко е писал по - горе, но аз си мисля, че е временно положението, макар че може би това е най - добрият вариант - само освежен интериор и предница от същата кола, не от някоя друга, та да прилича на творение на липу, бангладешкия "бог" на дизайна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Официална информация разпространена днес до дилърите на Skoda в UK:

 

The new Octavia vRS and new Octavia Scout, with the exterior modifications that were previously applied to the rest of the Octavia range in week 45 of 2008, will begin production in week 22 (week commencing 25 May 2009).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chavdarlk, а нещо за двигателите??? Най-вече за Скаута??? Не ща Common-rail, пък до Октомври-Ноември .... има много време. Пък и тоя Евро 5 ще влезе в сила... Май дотук бяха PD-тата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро вие със "старите" не си признавате,че новата е по-хубава! smile001 \:D/

 

ще ме убиеш бе тип :lol::lol: ...Шкода нямаха хубав модел до преди твоята, спокойно........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.