Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция-бавно загрява.........???


longman1

Recommended Posts

Първо здравейте на всички!Съвсем нов съм във форума.Преди около 20-ина дни се сдобих с Шкода Фелиция,1.3-96 година.Прави ми впечатление,че загрява до 80 градуса след 10-15 километра градско каране.Това нормално ли е или уреда на таблото не отчита вярно.А парното започва да грее след 2-3-ия километър.Шкода съм карал преди 15 години(100S)и нямам много познания от марката...Какво ще ме посъветвате?Да сменям ли термостата или да я карам на доктор?Всъшност какви пари може да ми струва термостата?Мисля сам да си го сменя.

От Варна съм,ако има значение......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери името Хашек,цъкни върху него ,и ще излезе профила му,където да напишеш лично съобщение за да се свържете и да ти помогне.Най вероятно е термостат за смяна.

 

Може да напишеш в своя профил местоживеене за по-лесно информиране откъде си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

поздравления за избора.Според мен проблема е в термостата ако в пласмасовия му кожух изобщо има такъв.Нов за 1,3MPI преди 10-15 дни купих за 27лв.Подмяната му е елементарна-имаш три болта да развиеш,два маркуча за откачане,една букса и нов термостат.Процедурата трае 10-15минути.след това доливаш антифриз и си готов.Не е необходимо да си голям майстор за да се справиш. smile106

Дано съм ти помогнал smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

поздравления за избора.Според мен проблема е в термостата ако в пласмасовия му кожух изобщо има такъв.Нов за 1,3MPI преди 10-15 дни купих за 27лв.Подмяната му е елементарна-имаш три болта да развиеш,два маркуча за откачане,една букса и нов термостат.Процедурата трае 10-15минути.след това доливаш антифриз и си готов.Не е необходимо да си голям майстор за да се справиш. smile106

Дано съм ти помогнал smile159

Ако добавим и една гарнитурка за 2 лв и работата заспива smile169
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

поздравления за избора.Според мен проблема е в термостата ако в пласмасовия му кожух изобщо има такъв.Нов за 1,3MPI преди 10-15 дни купих за 27лв.Подмяната му е елементарна-имаш три болта да развиеш,два маркуча за откачане,една букса и нов термостат.Процедурата трае 10-15минути.след това доливаш антифриз и си готов.Не е необходимо да си голям майстор за да се справиш. smile106

Дано съм ти помогнал smile159

Ако добавим и една гарнитурка за 2 лв и работата заспива smile169

Гарнитурката ми я дадоха в комплект с термостата,но дори да е отделно пак става за под тридесет лева smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.