Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблеми с палене с бензин на фелиция 1.3 -96 ПОМОЩ


сами

Recommended Posts

здравейте:)ето и моята сага:)допреди месец ми правиха ремонт на карбъратора в Ауто+:)кадето ме израсиха почтенно с 300 лева,но след тоя ремонт не ми работеше автоматичния смукач:)и от преди седмица вече трудно пали на бензин,припалва за 2 секунди и гасне:)и като припали пак помпам газта няколко пати за да захапе.Това става на стъден двигател,на топъл пали но с малко завартване а не от раз:)ина4е на топал с газ пали пак с малко завартване:)ако обичате помогнете или ме упатете на добар маустор по карборатори,а не кам сервизи с модерна техника кадето зарад една пружинка ше ти сменят целия карборатор,защото е по лесно:)благодаря предварително:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не си писал от кои град си. Но все пак - аз имах също проблем с автоматичния смукач, особено зимата сутрин палеше на 2 или 3 цилиндъра и като загрее вече няма проблеми. Та отидох при майстора гледа гледа човека и ми каза, че имам проблем с мембранката на обогатителя и единият от вакумите на смукача се бил пробил и не действал. По спомени вакуума беше около 20лв., а обогатителя около 30лв., но е добре да ги смени майстор, зашото има някакви центровки. Наи добре погледни "белия Списък" избери си един Елкон и тичай там. Поздрави и успех с ремонта!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите:)от София съм:)обесняваха ми че край бул.Сливница близо до втора градска болница е имало добар карбораторджия:)знае ли някой по точно къде:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, привет.

 

Миналата година правих моя при Люси, известен майстор по карбуратори във Фолксваген форума. Там има и контактите му (http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=29623).

 

Доволен съм. А и парите за ремонта са около 1/10 на това, което са ти взели.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега и добре дошъл при нас.

На Сливница или по-скоро в една успоредна на Сливница - Кирил и Методий се казва. Отиваш при инж. Мечев (да не се уплашиш, че е един 87 годишен. Разбира си от работата), приготвяш около 30 кинта и се въоражаваш с търпение. Той ще ти оправи проблема. Аз лично съм ходил при него 3 пъти и винаги съм бил адски доволен.

Ето ти и координати.

viewtopic.php?f=2&t=13353&start=0

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.