Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шум при сваляне на предните прозорци


combi 64hp

Recommended Posts

При сваляне на предните прозорци се чува нещо като тракане(като щум при разбита зъбна предавка)( с ел.задвижване са)Някакви идеи? Заслужава ли си да ми свалят кората на вратата,и няма ли после да се появят шумове от самата кора? p.s. колата има гаранция до края на март 2009 т.е. още 10-15 дни.Шум има само при сваляне на прозорците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двата предни ли го прави?

Супер късмет ще да е!

Ако са започнали да сдават багажа механизмите - по добре отиди да я отворят - ще спестиш доста пари.

По описанията на таков априлича - ма все пак и на двата е супер странно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз имам абсолютно същия проблем (Fabia I 1.4 MPI). Трака само дясното предно стъкло...или шума е по-различен от преди и от другото.

Проблемът се получи или поне аз го забелязах след една автомивка. Също колата е в гаранция, но не ми се оставя в сервиз за това.

Много съм раздвоен. Ще съм благодарен за отзиви.

Благодаря предварително.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.