Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос относно смяна кори на вратите


wrcfan

Recommended Posts

здравейте,имам Фаворит '91г. и искам да му сменя корите на вратите с тези от по-новите модели (мисля че след '93та ги сменят). та въпроса ми е възможно ли е, някой ако го е правил да подскаже, и ако става то си търся да си купя такиви. че на старите им се изпочупиха дръжките за отваряне пък и нямат много вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Форман и Фелиция,корите са с доста разлика,но може би с по-усърдно желание да станат,но незнам дали заслужава.Колегата medium 33 да се изкаже,като ,че ли той прави нещо по тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах и колегата Redline ги е правил тези гимнастики. Мен ми трябва да разбера дали си пасват вътре в самата врата дръжките за отваряне на вратата и прозореца на двата вида кори, другото е лесна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо ... старите дръжки действат с жило , а новите с щанга ... отделно мисля , че на стария модел няма предвидена заготовка за монтиране на дръжката за отваряне към вратата ... машинките за отваряне на прозорците също са различни ... или с две думи ако намериш цели врати от новия модел слагаш и готово .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, схемата със смяната на вратите беше крайният вариант, ама май и единствения. Благодаря колега The Best Forman. Значи ще търся цели врати вече.Някой да му се намират (с корите естествено :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената разбира много повече от мен , но в конкретния случай ще му противореча . Като ламарина вратите са напълно еднакви (имам и двата модела) , всички ламаринки ги има , аз успях едната предна врата да я трансформирам преди да се контузя , голям проблем са обаче различните щипки за захващане на корите (дори в Еуратек не можах да намеря като за новия модел ) .естествено на самите кори , като ги сваляш има щипки , ама колко ще останат здрави - не знам . Може би с поръчка ще се намерят . Аз ще сменям само корите защото вратите са ми прясно боядисани барабар с цялата кола .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щипките и да не са здрави, това не е проблем. Ако трябва с по няколко видии ще закова корите (хем ще е по-здраво). Явно трябва да взема една кора и да се пробвам, докато тука професорите умуват :-k :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз такива щипки за корите си взех преди време от Руския пазар в пловдив и бяха по 15 франка бройката. Проблема е, че тогава си взех точна бройка (какъв съм КЕФАЛ, а?) ](*,) ](*,) ](*,)

Иначе при тая лелка (дето и български не знаеше) имаше толкова много копчета, че се ошашавих и свалих едно копче от вратата и отидох с него.

ПП: сега трябва и другата врата да отварям и да хода пак при нея (ако съществува още сергията).

ПП2: Тоя път ще взема 30 копчета да има и за друг път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.