Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчисляване на размер на каса за говорители?


Recommended Posts

Абе мисля си взимам 2 говорителя и мисля да си направя една каса голяма с 2 говорителя.Говорите няма да са нещо зло.Ще са някви измислени тъндъри трилентови уж.Идеята ми обаче е как да направя касата.Знам че имаше такива програми,ама не се сещам как се казваше.Бихте ли ми казали такава или някви съвети? smile137 smile076 smile070 smile140

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай колегата Favorit, а ако искаш теоретичен съвет - пусни лично на колегата werz :) !

 

Аз на тази тема не разбирам, но има доста колеги с опит които ще помогнат! :smt030

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BassBox Pro или BassBox Lite например.

Трябва да си голям инат, за да успееш да си създадеш своя собствена колона+ това да е с добър звук. Има и готови примери.

Успех 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия програмки работят когато имаш данни за говорителите. В твоя случай явно нямаш. Така че става само с експериментиране.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега без да се обиждаш но по лош избор няма как да направиш с тия "трилентови уж говорители" Каква каса, какви 5 лева. За тях не си струва дори 20-те минути които ще отделиш от неделната дрямка за да им правиш каквото и да било! Да не говорим че си намислил и пари да даваш :o

 

п.с. Добави 15 лева и си купи едни елипси бошман или нещо то рода, боцвай ги отзад и не си губи времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.