Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Stream аз ли бъркам нещо ...


karamba

Recommended Posts

Още в началото ми се върти в главата, че това радио е най-голямото недоразумение на китайската аудио индустрия.

Като вземем предвид, че имам само 2+2 говорителчета, бях приятно изненадан, колко добре свири. Обаче... до тук с добрите думи...

Защо по дяволите това чудо не може да чете аудио CD-та (говоря както за матрични дискове купени от Германия от Saturn за около 15-20 еуро парчето, така и за записани CD-R-ове за по 30ст)

Случвало се е след 5-6 вкарвания и изкарвания да се разчете, но ако у слушателя се породи желание да прехвърли от шеста на осма песен, то той ще бъде неприятно изненадан с първа.

Това явление се наблюдава в моята и в колата (купена в един ден с моята) на мой добър приятел, така че явно не е единствен случай ;)

 

Дайте мнения, че ми е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още си в гаранция можеш да направиш рекламация. Ако не си , можеш да си включиш в AUX входа друг източник ( някоя MP3-ка да речем). Качеството е поносимо. Моя STREAM четеше нормално докато го смених , новия също чете ( сменен беше за друго).

Освен това STREAM-овете не са китайски , а EU . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то гаранцията хубаво, ама да не стане, като в една друга тема - да свети еди как си по друг начин и т.н.

Плюс това, обичам да се придържам към принципа, "Докато нещо работи, не го давай на майстор да ти го счупи"

 

А да ползвам темичката си, да знаете дали има кабели подведени за говорители в задните врати :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, повредата май е в твоя телевизор. При мен Stream-а е без грешка. Аудио-маудио, мп3, всичко чете. Единствените дискове, които не ги харесва са на Самсунг, но тях и компютъра дори не ги чете. Иначе от оригинални до най-кучата марка ги пуска без проблеми. Аз съм си много доволен от музичката. Качеството е въпрос на вкус, щото има хора и BOSE не харесват. За мен като за кола е идеално откъм сила и качество ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stream си е много добро радио, аз съм много доволен от него и изобщо нямам такива проблеми. Отиди в Еуратек да ти снемят софтуера на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stream си е много добро радио, аз съм много доволен от него :smt017
Да не е SONY! smile001

вътре съм му сменил частите със Сони ;) :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен също правеше проблеми със запеметените станции,и блокираше по някой път както и не харесваше някой(дори и оригинални)дискове и е ЕТ му смениха софтуера и сега е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги!

Моля, кажете ми има ли подготовка за поставяне на задни тонколони в ок2 или аз трябва да си прокарам кабели? И другият ми въпрос е: Колко струват тонколони в задните врати по подобие на предните? питам за цена в ЕТ? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че има сток подготовка на задните врати. 99% съм сигурен :)

 

И моят Stream е ОК за сток аудио. Чете без проблем матрични CD и CD-R. Средно качество звук, клонящ към гаден, но за фон се трае.

 

На О2 всичките аудио-системи са гола-вода като звук. Дори Columbus свири гадно. Явно и сток говорителите са си гадни. Най-доброто фабрично аудио (като изключим разните системи на Bose и Bang & Olufsen) е на баща ми в i30-ката (ниво Comfort+) - свири като кар-аудио за $$$$ =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.