Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде добре сте заварили...


karamba

Recommended Posts

напоследък се регистрирах в толкова много форуми (по разни търговоски причини), че си викам "Дай най-накрая да се рег-на и във форума на феновете на... по-добрите Volkswagen-и (надявам се, няма да ми се обидят собствениците/феновете на примерно Favorit, 120L и т.н.)"

Та така...

Ако на някой му е интересно:

миналата година си взех Октавия 2, Амбиенте, 1.9TDI, капучино, със Skoda Stream (други екстри освен стандартните за Амбиенте-то май няма).

Освен това си взех и стелки - няма начин просто :)

за зимата трябваше да сложа и някакви поне малко подходящи галошки ... Kleber Krisalp HP2 195/65/15 (най-евтините гуминетки (след Kormoran, Dayton и т.п.), които предлагаха в... една сравнително голяма фирма за такива работи ;) )

Друго - трябваха ми джанти, тъй като не сколасах да взема такива за горепосочената купчина каучук, то остана да взема за "невероятния" Matador. Гледам, че скоро има НИМ - може да дойда да ви покажа що за лудо копеле съм - бъзикам се естествено (за "копелето"), лудото реши да си купи летНи джанти. И понеже няма много свободна пара на разположение, реших да си взема секъндхенд и то не какви да е, ами 'жанти от Ауди, с прекрасни емблемки на същото. Ако видите Шкофа с джанти от Ауди - туй съм язе.

 

Брей... мноого написах ве... поздрави и до нови... срещи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл, колега. Ще се радвам да се запознаем на НИМ. По отношение на джантите от Ауди - просто махни капачката и ще видиш, че не стоят никак зле - ето пример с един наш известен и много уважаван колега ;) - zloQQ, това е неговата машина, качена на такива железарки:

 

010107027-big.jpg

 

Поздрави. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за приветствията !!! :oops:

Май нямам снимки на таратайката, имам 1 снимка с GSM-а щракната ще я постна така за инфо (има и други 'фтомобили, но ще се ориентирате, коя е мойта ;) ) , ама нека да свърши гадната Софийска зима, да направя една баня и тогава може да направя по-сериозна фотосесия ;)

 

П.П. Аватара ти много ми хареса! :smt017

:oops: :oops: :oops:

надявам се, че няма да ме питате "Това Трабант ли е?", щото колкото и лош художник да съм... мисля, че с малко фантазия прилича на каквото си е :D

 

Приятен ден !!! smile169

post-3882-138453077903_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Аватара ти много ми хареса! :smt017

:oops: :oops: :oops:

надявам се, че няма да ме питате "Това Трабант ли е?", щото колкото и лош художник да съм... мисля, че с малко фантазия прилича на каквото си е :D

 

Приятен ден !!! smile169

 

Ай сега ша са обиждаме! И ний сме ПИПАЛИ 1000 Малки Болести smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Аватара ти много ми хареса! :smt017

:oops: :oops: :oops:

надявам се, че няма да ме питате "Това Трабант ли е?", щото колкото и лош художник да съм... мисля, че с малко фантазия прилича на каквото си е :D

 

Приятен ден !!! smile169

 

Ай сега ша са обиждаме! И ний сме ПИПАЛИ 1000 Малки Болести smile159

 

не исках да прозвучи като обида :oops: :oops: :oops:

smile159

хиляда малки болести е много симпатично автомобилче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е неговата машина, качена на такива железарки:

 

Ице,ша ма прощаваш ,ама това не са железарки. :smt030

 

Колега karamba, smile187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е неговата машина, качена на такива железарки:

 

Ице,ша ма прощаваш ,ама това не са железарки. :smt030

 

Ице, не обиждай зимните алуминки на колегата по бежово, моля \:D/ :P ...

 

Ааааа, моля, нека никой да се не обижда от мойте писаници - казах железарки, щот имах в предвид. че не са от картон, затва, не че не съм наясно от къв матрял са правени. :)

 

Поздрави и наздраве на всички колеги-сектанти. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл при нас колега!

Приятни мигове в страниците на форума.

А проблема с джантите го реших като си направих в една рекламна агенция лепенки. Правят ги за стотинки бройката. Таксиджиите са им редовни клиенти. След това безцветен лак отгоре и си ти. Пароструйката не го сваля- проверено!

011028698-big.jpg

 

011028700-big.jpg

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Я кви Ур'гинални джанти има по Разград. PVV много добре стоят. Не бях ги заглеждал.

Колега добре дошъл. И на НИМ в неделя си също добре дошъл. smile187 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.